Mano GargždaiPareigūnų bendravimas su moksleiviais nenutrūko – paskaitos vedamos nuotoliniu būdu

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Lankytis ugdymo įstaigose, bendrauti su moksleiviais įvairiausiomis prevencinėmis temomis – viena iš prioritetinių Klaipėdos apskrities bendruomenės pareigūnų veiklos sričių. Karantinas ją pristabdė, bet nenutraukė – vakar, gegužės mėn. 7 dieną, Klaipėdos rajono bendruomenės pareigūnės paskaitas moksleiviams pradėjo vesti nuotoliniu būdu.

 

Pirmieji virtualioje erdvėje su policijos pareigūne susitiko Priekulės I. Simonaitytės gimnazijos šeštokai, jų buvo daugiau nei pusšimtis. Vėliau tokios paskaitos bus surengtos ir vyresniems šios mokyklos moksleiviams.

„Per karantiną internete praleidžiame ypač daug laiko, todėl su moksleiviais aptarti teigiamas ir neigiamas virtualaus bendravimo puses, padėti atpažinti žalingą turinį, patarti, kaip apsisaugoti nuo galimų apgaulių ar patyčių, kaip elgtis sudėtingose situacijose – itin aktualu. Šalyje paskelbus karantiną, teko nutraukti Saugesnio interneto savaitės renginius ir susitikti gyvai su Priekulės moksleiviais nespėta, todėl pirmieji susitikimai virtualioje erdvėje rengiami būtent su čia besimokančiu jaunimu“, – pasakoja nuotolines paskaitas vedanti Klaipėdos rajono bendruomenės pareigūnė Diana Pipirienė.

Svarstoma susitikimus su moksleiviais virtualioje erdvėje rengti ir kitomis temomis – pasak Klaipėdos apskrities bendruomenės pareigūnų, artėjant vasaros atostogoms ypač aktualu būtų priminti saugaus elgesio kelyje, ar poilsio prie vandens telkinių taisykles.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 301 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,