Mano GargždaiGargždų seniūnijos darbuotojai šiukšlių atsikratė pakrūmėje

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Stopkadras Stopkadras

Pilietiška gargždiškė Laima Lygnugarytė nufilmavo, kaip netoli vandens bokšto Gargžduose du vyrai iš mašinos priekabos į krūmus meta šiukšles.

 

„Gargžduose yra dar vienas statybinių atliekų šiukšlynas. Šalia vandens bokšto. Po krūmais padėta net šluota išsivalyti mašinai“, – socialiniame tinkle „Facebook“ publikavusi du vaizdo įrašus rašė moteris.

„Vakarų ekspresui“ L. Lygnugarytė teigė mananti, kad šitaip seniūnijos darbuotojai atliekomis atsikratė ne pirmą kartą.

„Matosi pagal šiukšlių krūvas ir pagal tai, kad iš po krūmų išsitraukė šluotą. Jie šiukšles išvertė ir išsišlavė mašiną. Taip pikta“, – sakė pilietiška moteris.

Kadangi vaizdo įraše buvo matomi ir automobilio valstybiniai numeriai, komentaruose Klaipėdos rajono gyventojai netruko išsiaiškinti, kad tai – Gargždų seniūnijai priklausantis visureigis.

 

„Neturiu informacijos“

Gargždų seniūnas Saulius Bakšinskis „Vakarų ekspresui“ teigė, kad kol kas situacijos pakomentuoti negali.

„Vyksta tarnybinis patikrinimas ir kai bus atliktas, tada ir pakomentuosime. Dabar neturiu jokios informacijos. Mačiau tą patį įrašą, kaip ir jūs. Ir kai bus aišku, tada ir pasakysim, kas ten buvo, kodėl ten buvo. Neturiu dabar informacijos. Aš asmeniškai nieko neliepiau ten daryti“, – apie tokį pavaldinių elgesį tikino nežinojęs S. Bakšinskis.

 

Darbuotojams buvo liepta

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas sakė esantis šokiruotas tokio elgesio.

„Tai labai nesmagi istorija, visų pirma dėl to, kad mes, galima sakyti, kiekvieną dieną raginame nešiukšlinti, investuojame į atliekų surinkimo aikšteles, perkame vaizdo kameras, kad fiksuotume pažeidėjus, Viešosios tvarkos skyrius dirba dažnu atveju ir anksti ryte, ir vėlai vakare, kad pagautų pažeidėjus. O čia atvažiuoja seniūnijos darbuotojai ir tiesiog kažką pila, išpila viešoje vietoje. Vertinu tai ypač neigiamai“, – komentavo A. Bogdanovas.

Vaizdo įraše užfiksuotiems darbuotojams jau pritaikyta administracinė atsakomybė, surašyti protokolai ir paskirtos nuobaudos. Tačiau pradėtas ir tarnybinis patikrinimas, siekiant išsiaiškinti, kas darbuotojams davė nurodymą pilti atliekas viešoje vietoje, kodėl įstaigos viduje nevyksta kontrolė.

„Darbuotojai yra pateikę paaiškinimus, kai buvo iškviesti užpildyti administracinio nusižengimo protokolą. Na, jie trumpai sako, kad jiems buvo liepta, ne patys sugalvojo. Šitas aplinkybes mes ir išsiaiškinsime, kas ir kada liepė“, – patikino Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius.

A. Bogdanovas teigė, kad tokius nurodymus davę asmenys neabejotinai sulauks pasekmių.

„Aš asmeniškai absoliučiai netoleruoju tokio elgesio ir esu šokiruotas tokių vaizdų. Manau, kad priimsime adekvatų sprendimą“, – sakė jis.

 

Šiukšlintojų daug

Apskritai, pasak A. Bogdanovo, šiais metais aplinkos šiukšlinimo atvejų yra daugiau nei praėjusiais metais, randama daug naudotų padangų. Tam, pasak administracijos vadovo, yra ir pusiau logiškų paaiškinimų.

„Po gaisro Alytuje yra sutrikęs padangų surinkimas utilizavimui, vienu metu buvo net sustabdytas. Kita vertus, padangų išmetimas taip vadinamų tarpininkų, kurie jas utilizuoja, mums jau yra žinomas, mes aktyviai su tuo kovojame. Kiekvieną pavasarį ir rudenį tai vyksta gana intensyviai. Esame numatę nusipirkti vaizdo kameras, padėlioti darbo grafikus taip, kad būtų galima kuo daugiau pažeidėjų sugauti ir gana dažnai juos ir pagauname, nėra tai taip sudėtinga“, – sakė A. Bogdanovas.

 

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 343 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,