Mano GargždaiKlaipėdos apskrities policijos pareigūnai primena – saugoti savo daiktus būtina nuolat

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Per praėjusią savaitę Neringoje ilgapirščiai nugvelbė net tris dviračius. Vagystės įvykdytos įvairiose gyvenvietėse, vienas dviratis nakčiai buvo paliktas kieme, ant automobilio stovo, kitas dingo iš namo laiptinės koridoriaus.

 

Policijos pareigūnai neringiškiams ir ypač kurorto svečiams primena, kad savo daiktus akylai saugoti būtina nuolat. Atostogaudami žmonės ilsisi, siekia patirti malonių įspūdžių, tampa mažiau budrūs, o vagys nesnaudžia – be priežiūros paliktą vertingą daiktą nugvelbti gali bet kurią akimirką.

Taigi – nepalikite dviračių, rankinių, kompiuterių, telefonų, kitų vertingų daiktų automobiliuose, kiemuose, ant suoliukų, staliukų ar kitose viešose vietose. Kuprines patariama nešioti ne ant nugaros, bet priekyje, į užpakalines kelnių kišenes nedėti piniginių ar telefonų.

Kad poilsis pajūrio kurortuose neapkarstų, policijos pareigūnai visus ragina būti pilietiškais – jei kažkas sukėlė įtarimų, nedelsiant praneškite telefonu 112, arba internetu: www.epolicija.lt.

O turinčių bet kokios naudingos informacijos dėl minėtų dviračių vagysčių, prašome tai pranešti Neringos PK pareigūnams telefonu 8 700 62006, arba el. paštu:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 211 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,