Mano GargždaiŽinai istoriją – laimi prizus!

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Balandžio mėnesio prizas. Gargždų krašto muziejaus nuotr. Balandžio mėnesio prizas. Gargždų krašto muziejaus nuotr.

Artėjant Baltijos kelio 25 metų sukakčiai, projekto „Bunda jau Baltija“ rengėjai tęsia pažintį su trimis Baltijos valstybėmis ir kviečia ieškoti atsakymo į pateiktą klausimą apie kaimyninę Estiją:

 

Baltijos šalis dažnai vadina seserimis, tačiau 2005 m. estai pirmieji įvedė naujovę, išskyrusią ją ne tik iš Baltijos šalių konteksto, bet ir nustebinusią visą pasaulį. Ką 2005 m. estai pirmieji padarė pasaulyje?

Atsakymai priimami iki balandžio 25 dienos: el. paštu () bei paštu (Gargždų krašto muziejus, Sodo g. 5, Gargždai), taip pat atsakymą galite atnešti į muziejų jo darbo metu (I-VI 9.00 – 18.00 val.). Su atsakymu  prašome pateikti šiuos duomenis: vardas, pavardė, telefono numeris. Iš teisingų atsakymų burtų keliu bus išrinktas laimėtojas  ir jam įteiktas mėnesio prizas. Teisingas atsakymas į klausimą, nugalėtojas bei naujas klausimas bus paskelbti gegužės mėnesį.

2014 m. balandžio mėnesio prizas: fotoalbumas „Mes čia gyvename. Gargždai. Klaipėdos rajonas“, Klaipėdos rajono literatų klubo almanachas „Iš minčių ir akimirkų“ ir Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos suvenyrai.

 

Gargždų krašto muziejaus nuotrauka:

 

Paveikslėlių galerija

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 222 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,