Mano GargždaiProfesinėse mokymo įstaigose bus rengiami informacinių technologijų specialistai

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi Corbis nuotr. Asociatyvi Corbis nuotr.

Lietuvos darbo rinkai trūkstant informacinių technologijų specialistų, Švietimo ir mokslo ministerija, atsižvelgusi į darbdavių pageidavimus, planuoja įvesti naujas profesinio mokymo programas ir profesinėse pradėti rengti šios srities darbuotojus.

 

Birželio 17 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje ministras Dainius Pavalkis pasirašė bendradarbiavimo sutartį su asociacijos ,,Infobalt" vykdančiuoju direktoriumi Edmundu Žvirbliu. Ministerija ir asociacija įsipareigoja bendradarbiauti rengiant šiuo metu ypač paklausių ir populiarių kvalifikacijų specialistus, kurių darbo specifika susijusi su informacinėmis technologijomis.

Asociacijos aktyvus dalyvavimas rengiant naujų kvalifikacijų - informacinių technologijų projektavimo srities profesinio mokymo programas aktualus verslui ir švietimui, - sakė švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis. - Darbdaviai prisidės ir gerinant profesinio mokymo įstaigų - Kauno ryšininkų mokyklos ir Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo  centro infrastruktūrą ir aplinką".

Asociacijos atstovai bus kviečiami dalyvauti ministerijos sudarytose darbo grupėse, kurios rengs šios srities teisės aktus, teiks siūlymus, kokių naujų profesinio mokymo programų ar modulių reikėtų, informuos apie praktinį profesinį mokymą ir kt. Asociacija taip pat informuos apie specialistų poreikį ir įsidarbinimo galimybes.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 194 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,