Mano GargždaiKlaipėdos rajone išrinktas P.Gražulis – skandalo epicentre

Įvertinkite šį įrašą
(4 balsai)

Seimo narys Petras Gražulis vėl įsivėlė į skandalą, susijusį su neapykanta homoseksualams.

Šiandien popiet Vilniaus Gedimino prospekte vyko eitynės „Už lygybę“, kuriose žygiavo apie 500 dalyvių.

Prieš pat eitynių pradžią policija už pasipriešinimą pareigūnams sulaikė Klaipėdos rajone į Seimą vis išrenkamą Seimo narį Petrą Gražulį. Siautėjusį P. Gražulį policija iš Gedimino pr. išnešė laikydama už kojų, į žemę nukreiptu veidu. P. Gražuliui už pasipriešinimą policijos pareigūnams gresia administracinė atsakomybė.

Praėjus daugiau nei valandai po sulaikymo, Seimo narys buvo paleistas iš areštinės ir vėl prijungė prie protestuotojų prieš šias eitynes.

Už pasisakymus prieš šeštadienio eitynes „Už lygybę“ Seimo narys Petras Gražulis apskųstas Generalinei prokuratūrai. Generalinio prokuroro Daliaus Valio prašoma pradėti ikiteisminį tyrimą dėl neapykantos kurstymo.

Prašymą Generalinei prokuratūrai penktadienį pasirašė Lietuvos žmogaus teisių centras, Lietuvos gėjų lyga ir Lygių galimybių plėtros centras.

Šioms organizacijoms užkliuvo liepos 24 dieną oficialioje Seimo svetainėje paskelbtas pranešimas spaudai ,,Seimo nario P. Gražulio pranešimas: kviečiame visus aktyviai priešintis ir protestuoti prieš antikonstitucines „Eitynės už lygybę”.

„Savo kvietimu, išplatintu vienos aukščiausių valstybės valdžios institucijos internetinėje svetainėje, P. Gražulis ne tik skatina ateiti priešintis taikiai eisenai ir kursto neapykantą žmonių, palaikančių žmogaus teises Lietuvoje atžvilgiu, bet ir skatina neapykantą ir tam tikros asmenų grupės atžvilgiu dėl jų pažiūrų“, – rašoma pareiškime Generalinei prokuratūrai.

Eitynėse  „Už lygybę“ policija sulaikė 28 asmenis, pradėti du ikiteisminiai tyrimai - vienas dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir vienas dėl disponavimo narkotikais.

 

15 min.lt fotografija

P.Gražulio sulaikymas internete:

 

1 komentaras

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 372 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,