Mano GargždaiPriekulės turgaus aikštė virs kultūros erdve

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)

Rugsėjo mėnesį planuojama pabaigti kapitalinį turgaus aikštės remontą Priekulėje. Jam buvo skirta 1 mln. 230 tūkst. litų Europos Sąjungos lėšų. Planuojama, kad šioje aikštėje vyks kultūrinis gyvenimas.

Priekulės seniūno Valerijaus Velko teigimu, praėjusiais metais prasidėjęs remontas vyksta sklandžiai.

"Darbai spartėja, kalbėjome su darbų vadovais ir manome, kad viskas bus užbaigta laiku“, - „Mano Gargždams“ sakė V.Velkas.

Turgaus aikštė Priekulėje nuo seno buvo miesto centrinis objektas, joje dar ir dabar išlikę svarbių paveldui elementų, todėl rengiant remonto darbų projektą buvo palikta senų grindinio akmenų detalių, kurios jungiamos su nauja danga.

V.Velkas pasakojo, kad anksčiau turgaus aikštėje vykdavo tiek prekyba, tiek kitos veiklos, todėl ir dabar  viskas suprojektuota taip, kad būtų patogu ir primintų praeitį.

 "Bus pastatytos dailios lempos ir ažūriniai suoliukai, jau įrengta pakyla renginiams vesti“, - sakė seniūnas.

Teigiama, kad atsinaujinusi erdvė palengvins renginių planavimą ir bus patraukli vieta gyventojams , miesto svečiams.

„Ankščiau renginiai vykdavo Vingio parke po atviru dangumi, tačiau užklupus lietuj, tai reikšdavo renginio pabaigą, dabar galėsime planų smarkiai nekeisti - tiesiog persikelti į šalia esantį kultūros centrą,“- sakė Priekulės seniūnas.

V. Velkas taip pat džiaugėsi, kad miesto centre esanti aikštė yra labai patogioje vietoje visiems miestiečiams.

Šiuo metu dar nėra suplanuota, kokie konkretūs renginiai vyks aikštėje, tačiau tradicinio turgaus ten nebebus - erdvė bus išnaudojama kameriniams koncertams, amatininkų mugėms, jomarkams ar parodoms rengti, o kasdien tiesiog trauks prisėsti ir pasišnekučiuoti ant suoliuko ar praleisti laiką su vaikais.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 244 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,