Mano GargždaiŠiandien restorane LIJO – kino vakaras

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Monikos Sutkutės nuotrauka. Monikos Sutkutės nuotrauka.

Šįvakar, 22 val., restoranas LIJO visus kviečia į dar vieną kino vakarą.

 

„Outdoor movie night“ kviečia jaukiai pavakaroti kavinėje LIJO! Filmas, gaivus kokteiliukas, draugai! Kas gali būti geriau?

Šį kartą kartu su Jumis nukeliausime į aristokratišką šalį – Angliją. Filmo, kurį rodysime, pavadinimas – „RocnRoolla“ (2008 m.). Žanras – komedija.

Kelionė po pasaulį kiek netradiciniu būdu – taip būtų galima pavadinti tai, kas suburs gargždiškius į LIJO. Keliauti galima įvairiai – tiek lėktuvu, tiek dviračiu, tiek pėsčiomis, tačiau yra dar vienas būdas, galintis nukelti į bet kurią pasirinktą pasaulio šalį. Tai – žiūrėti tos šalies kino filmus.

Kiekvieno seanso metu susipažinsite su vis kitos šalies kultūra, žymiausiais režisieriais ir aktoriais. Visą vasarą, kas antrą ketvirtadienį Jums pristatysime vis kitą šalį. Šiuo renginių ciklu sieksime Gargžduose sutalpinti visą pasaulį ir tuo pačiu pasiūlyti kiek kitokią laisvalaikio praleidimo formą.

Tam, kad filmus žiūrėti būtų jaukiau ir maloniau, LIJO kartu su „AA renginiais“ performuos aplinką – pasirūpinsime sėdmaišiais, garso aparatūra, vynu, gėrimais bei užkandžiais.

Renginys nemokamas.

 

Filmo anonsas:

 

Monikos Sutkutės nuotraukos:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 368 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,