Mano GargždaiRugpjūčio pradžia pažėrė nusikaltimų gausą rajone

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)
Asociatyvi redakcijos archyvo nuotrauka. Asociatyvi redakcijos archyvo nuotrauka.

Pirmąją rugpjūčio mėnesio dieną Klaipėdos rajone pasipylė nusikaltimai.

 

Penktadienį Klaipėdos apskrities VPK Klaipėdos rajono policijos komisariate gautas Klaipėdos AVPK Klaipėdos rajono PK VPS PP tyrėjo tarnybinis pranešimas apie tai, kad 09:10 val., Gargždų mieste esančioje sankryžoje sustabdžius automobilį „VW Passat“, kurį vairavo Jurbarko rajone gyvenantis A. P., automobilio vairuotojas, siekdamas išvengti atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą davė kyšį – 150 litų. Vyras vairavo techniškai netvarkingą, automobilį be draudimo. A. P. po apklausos paleistas.

Kita vairuotoja pareigūnus bandė papirkti 12:35 val. kelyje Kaunas-Jurbarkas-Šilutė-Klaipėda, Klaipėdos rajono ribose. Sustabdžius automobilį „Audi A6 Avant“, jo vairuotoja Klaipėdos rajono gyventoja O. N., siekdama išvengti atsakomybės už lenkimą draudžiamoje vietoje, davė kyšį – 80 litų. O. N. apklausta, nesulaikyta.

Taip pat vakar gautas pranešimas apie vagystę. Į rajono policijos komisariatą kreipėsi Klaipėdos rajono gyventoja A. R., kuri pranešė, kad rugpjūčio 1 d. apie 10 val. pastebėjo, jog pavogti lauko baldai, buvę jos kieme. Padaryta turtinė žala – 1600 litų.

Buvo gautas ir gargždiškės B. P. pareiškimas apie tai, kad liepos 31 d. 09:26 val., būnant namuose, jai į veidą trenkė sūnus G. P. Smurtautojas buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Vakar į policiją kreipėsi ir P. B., gimęs 1964 metais, gyvenantis Judrėnų kaime. Jis  pranešė, kad penktadienį apie 17:30 val. kelyje Pėžaičiai-Šiupariai jį sumušė nepažįstamas asmuo. Vyrui Gargždų ligoninės priimamojo skyriuje diagnozuotas galvos sumušimas, veido nubrozdinimas. Jis išleistas gydytis ambulatoriškai. 

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 225 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,