Mano Gargždai"Banga" vėl įveikė priešininkus rezultatu 4:1

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

IMG 7868

"Banga" tęsia pergalių seriją ir šiandien vykusiose varžybose Gargždų komanda įveikė priešininkus rezultatu 4:1.  Gargždų miesto stadione vykusiose rungtynėse, "Banga" jėgas išbandė su Alytaus "Dainavos" komanda. 

"Banga" priešininkų gynybą pralaužė žaidimo 21 min., kai T.Chargeishvili tolimu smūgiu į apatinį vartų kampą pelnė pirmą įvartį. 43 min. gynėjas M.Dūda pasinaudojo alytiškių baudos aikštelėje kilusia sumaištimi ir pelnė garbingą antrą įvartį. 

Antrame kėlinyje "Banga" stabiliai kontroliavo situaciją aikštėje, o 64 min. dar padidino savo persvarą. Po T.Chargeishvili baudos smūgio kamuolys atsimušė į skersinį, o prie kamuolio suskubęs A.Staponka pasiuntė jį į vartus. Vėliau "Banga" sumažino ryngtynių tempą ir už tai užmokėjo 70 min., kai alytiškių ataką rezultatyvai užbaigė K.K.Dezire. IMG 7984

Paskutinį įvartį "Bangai" pelnė G.Kulbys sėkmingai realizavęs vienuolikos metrų baudinį.

Pasiekusi trečią pergalę rezultatu 4:1, "Banga" pakilo į šestąją turnyrinės lentelės vietą. Vis dėlto po rungtynių teneris M.Čepas teigė, kad dirbti dar yra kur, o dabar atėjo laikas kai "jau norėtųsi sužaisti ant nulio".

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 235 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,