Mano Gargždai„Gerumo dienos“ akcija jau trečią kartą kvepės pyragais

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)
Redakcijos archyvo nuotrauka Redakcijos archyvo nuotrauka

Prieš dviejus metus dvi merginos, Eimantė Akrutaitė ir Ieva Jonušaitė, suorganizavo labdaros akciją, kuria siekė padėti „Minijos“ progimnazijos mokinei Marijai Šliožaitei. Ši iniciatyva sulaukė mokyklos mokytojų, auklėtinių bei jų tėvelių dėmesio, o surinkta pinigų suma buvo skirta sunkiai sergančiai Marijai. Prieš metus vykusi jau antroji „Gerumo dienos“ akcija taip pat pasisekė – jos dalyvei Akvilei buvo paaukota pakankamai pinigų, kad būtų įsigyta jai reikalinga insulino pompa. Šiemet ši labdaros akcija vyks jau trečią kartą.

 

Didžiausias „Gerumo dienos“ renginys, kuriame norimą sumą gali paaukoti kiekvienas – „Pyragų diena“. Į ją verslininkai, įmonės bei kiti prie akcijos norintys prisidėti žmonės skatinami atsinešti pyragų. Skanėstai išdalijami renginio lankytojams, kurie už juos gali paaukoti norimą sumą pinigų labdaros fondui.

„Pirmoji „Pyragų diena“ vyko „Minijos“ progimnazijoje, antroji - „Gargždų pramogose“. Šių metų „Pyragų dienos“ renginį gruodžio mėnesį norėtume surengti Gargždų miesto centre, kad jame galėtų apsilankyti kuo daugiau žmonių“, - savo planais dalijosi „Gerumo dienos“ organizatorė Ieva Jonušaitė.

Šių metų renginys pasižymės jau tradiciniais tapusiais akcentais, tačiau, organizatorių teigimu, šiemet jis bus atviresnis, plėsis į pagalbą pretenduojančių vaikų paieškos laukas.

„Ankstesnėse „Gerumo dienos“ akcijose padėjome „Minijos“ progimnazijos mokiniams, o šais metais vykdysime atranką. Siekiame padėti kuo jaunesniems vaikams, taigi tie, kurie serga sunkia liga ir kuriems labai reikalinga pagalba, gali su mumis susisiekti elektroniniu paštu ir papasakoti savo istoriją. Taip pat mums labai svarbu žinoti, kaip galime padėti. Laiške reikėtų ne tik papasakoti apie save, bet ir įvardyti, kam būtų panaudota mūsų parama. Norime žinoti, ar už ją bus įsigyta kokia nors įranga, vaistai, o gal finansinė parama reikalinga dažnoms kelionėms pas medikus.“, - pasakojo I. Jonušaitė.

Gruodį vyksianti „Pyragų diena“ bus finalinis labdaros akcijos renginys. Laiškai bus priimami iki rugsėjo pabaigos, o spalį, išrinkus vaiką, kuriam bus skiriama auka, įvyks atvirų durų diena „Kviečiu į svečius“, kuri pradės pinigų rinkimo laikotarpį.

Pirmaisiais metais Marijai buvo paaukota 4000 Lt suma, o praėjusiais metais Akvilė gavo 13 000 Lt, iš kurių 8000 Lt skyrė Aleksandro Gridino labdaros fondas.

„Tikimės, kad ir šiais metais žmonės aktyviai prisidės prie mūsų iniciatyvos ir galėsime padėti sunkiai sergančiam vaikui“, - teigė „Gerumo dienos“ organizatorės.

Elektroniniai laiškai su sunkiai sergančių vaikų istorijomis laukiami el. paštu

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 168 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,