Mano GargždaiBendruomenių litai – pramogoms, suolams ir sūpynėms

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

Aiškėja, kam Klaipėdos rajone veikiančios bendruomenės leidžia pinigus, gautus iš iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Šiemet projektams, kurie įgyvendinami su savivaldybės pagalba, skirta 112 tūkstančių litų.

Kaip praneša Agnė Ratkienė, savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė, šia programa, kuriai valstybė šiemet iš viso skyrė 8 mln. Lt, siekiama skatinti bendruomenes aktyviai dalyvauti priimant sprendimus dėl lėšų panaudojimo, tenkinant vietos bendruomenių viešuosius poreikius.

 

Gargždiškiai pirks sūpynes

Gargždų miesto parke esančioje vaikų žaidimų aikštelėje dar šiemet bus pastatyti 4 nauji vaikų žaidimų įrenginiai, kuriems finansavimas skirtas iš Vietos bendruomenių savivaldos programos biudžeto.

Pasak Gargždų seniūnijos seniūno pavaduotojo Justino Donausko, šiuo metu su Savivaldybės administracijos viešųjų pirkimų specialistais derinami dokumentai dėl naujų sūpuoklių pirkimo.

„Gargždų miesto bendruomenė pateikė siūlymą už gautas lėšas įsigyti sūpynę su sūpuokle „žvirblių lizdas“, sūpynę su dviviete kūdikių sūpuokle, apvalią karuselę ir spyruokliuką. Šiems įrengimams skirta 21 100 Lt“, - sakė J.Donauskas.

Išsirinkti vaikų žaidimo aikštelės įrenginiai skirti kūdikių bei neįgaliųjų vaikučių pramogoms.

 

Endriejaviškiams – trinkelės ir futbolo vartai

Endriejavo seniūnijos bendruomenės sprendimu šiemet iš programos prašyta lėšų Šv. apaštalo Andriejaus bažnyčios šventoriaus grindinio trinkelėms įsigyti, mokyklai nutarta nupirkti futbolo vartus, tinklinio stovus bei tinklą, darželiui – mažuosius futbolo vartus.

Žadeikių bibliotekos kiemelyje jau pastatytos sūpynės, netrukus šalia jų atsiras ir du mediniai suolai.

Į programos veiklas buvo įtraukta ir autobuso nuoma vienos dienos išvykai į Nidą. Kurortą aplankė Rudgalvių kaimo gyventojai.

Endriejavo seniūnė Laimutė Šunokienė džiaugėsi, kad iš skirtų 7000 Lt pavyko sutaupyti 560 Lt, už kuriuos ketinama pirkti sulankstomus stalus ir suolus renginiams organizuoti.

Judrėnų seniūnijos bendruomenės programos lėšas nutarė skirti inžinerinių tinklų projektavimui ir įrengimui.

„Rekonstravus Šv. Antano Paduviečio bažnyčią, nebeužteko pinigų prie pastato prijungti vandentiekio ir kanalizacijos tinklus, todėl prašėme finansuoti šių tinklų projektavimo bei įrengimo darbus. Mums skyrė 6000 Lt, jau pasirašyta darbų sutartis su UAB „Glaistva“, rengiamas projektas“, – sakė Judrėnų seniūnijos seniūnas Zigmantas Siminauskas.

 

Išleido šventėms ir vaikų stovyklai

Pagal programos nuostatus lėšos galėjo būti skiriamos ir švenčių bei renginių organizavimui. Agluonėnų seniūnijos bendruomenės 6400 Lt paskyrė Joninių šventei.

Dauparų–Kvietinių seniūnijos bendruomenės 1000 Lt (iš 8100 Lt) nusprendė pridėti prie Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos organizavimo.

Sendvario seniūnijos bendruomenės po 1000 Lt (iš 10 200 Lt) skyrė Sudmantų šventės „Vasaros palydėtuvės 2013“ batuto nuomai bei įgarsinimo įrangai ir tradicinio renginio „Sueikime į trobą“ dalyvių apdovanojimui.

Gruodį 10 metų jubiliejų minėsianti Kretingalės bendruomenė šventei numatė išleisti 5000 Lt (iš 10 200 Lt).

Vėžaičių seniūnija už 817 Lt nupirko piešimo priemonių (dažai, teptukai, drobės, popierius) Gerduvėnų kaimo vaikų vasaros dailės stovyklai, kurią organizavo seniūnaitis Evaldas Dirgėla. Rugsėjo mėnesį stovyklos auklėtinių darbų paroda galės pasigrožėti Vėžaičių kultūros centro lankytojai.

 

Arūno Stapono fotografija

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 164 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,