Mano GargždaiSporto centre – varžybų ir treniruočių maratonas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pernai renovuotame Sporto centre, gargždiškių dar iš įpročio vadinama „MSV sporto sale“, veikla užsitęsia iki išnaktų. Paskutinės varžybos ar treniruotės čia gali baigtis ir pusę vienuoliktos vakaro. Sporto centro specialistai varžybas organizuoja ir kituose miestuose, ir visose Klaipėdos rajono seniūnijose.

Kaip naujienų portalas „Mano Gargždai“ skelbė anksčiau (čia), Taryba artimiausiame posėdyje ketina patvirtinti Sporto centro teikiamų paslaugų kainas.  Tame pačiame posėdyje ketinama patvirtinti ir Sporto centro vadovo Stepono Norvilo pateiktą 2012 metų veiklos ataskaitą.

Iš politikams teikiamos ataskaitos aiškėja, kokios sporto šakos šiuo metu įdomiausios Klaipėdos rajono gyventojams ir kiek centro veikla, sporto varžybų bei renginių organizavimas pernai atsiėjo savivaldybės biudžetui.

 

Užsidirbo beveik 60 tūkst. litų

S.Norvilas ataskaitoje informuoja, kad veiklai vykdyti Sporto centras naudojo iš biudžeto gautas ir iš starto mokesčių, nuomos bei paramos uždirbtas lėšas. Iš biudžeto per praėjusius metus gauta 308,3 tūkst. litų, dar 59 tūkst. 100 litų centras uždirbo iš nuomos, renginių organizavimo, reklamos ir kitų šaltinių.

Daugiausiai įstaigai atsiėjo darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui - 170,4 tūkst. litų, pastato išlaikymas - 53,9 tūkst. litų, varžybų organizavimo išlaidos (apdovanojimai, mityba) – 52 tūkst. litų bei transporto išlaidos - 10,3 tūkst. litų.

 

Apmokėjo transportą ir maistą

Anot S.Norvilo, populiariausios sporto šakos Klaipėdos rajone – krepšinis, tinklinis, sunkioji atletika, lengvosios atletikos kroso bėgimas, šachmatai, stalo tenisas.

Geriausiems rajono sportininkams ir komandoms Sporto centras sudarė galimybę dalyvauti atskirų sporto šakų Lietuvos federacijų vykdomose sunkiosios atletikos, rankų lenkimo, lengvosios atletikos, stalo teniso, tinklinio, šachmatų ir kitų įvairaus amžiaus grupių varžybose.

Klaipėdos rajono sportininkai pernai vyko į 23 varžybas. Jiems daugiausiai buvo nuomojamas transportas ir apmokamas maitinimas. Sportininkai vyko rungtyniauti į Palangą, Pagėgius, Panevėžį, Druskininkus, Tauragę, Klaipėdą, Anykščius, Telšius, Jonavą, Elektrėnus, Kupiškį, Kauną.

Buvo remiamos išvykos ir į egzotiškesnes varžybas - paplūdimio tinklinio, smiginio, šaškių, jojimo konkūrų.

 

Gargždiškiai – antri iš 169

Praėjusiais metais Sporto centras organizavo sporto renginius, įvairių sporto šakų varžybas, sveikatingumo renginius, kuriuose esą dalyvavo apie 4840 rajono gyventojų.

S.Norvilas ataskaitoje dar kartą politikams priminė, kad pernai penktą kartą vykusiose Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse, kuriose buvo rungiamasi trylikos sporto šakų varžybose, Gargždų seniūnija iškovojo komandinę antrąją vietą, o Klaipėdos rajono savivaldybei atiteko trečioji vieta šalyje. Žaidynėse dalyvavo 169 seniūnijos.

Ataskaitoje taip pat pranešama, kad pernai Sporto centro sporto salėje nuo 8 iki 13 val. vyko kūno kultūros pamokos, nuo 13 val. iki 18.15 val.- Klaipėdos rajono vaikų ir jaunių sporto mokyklos ugdytinių treniruotės, o nuo 18.15 val. iki 20.15 val. VšĮ ,,Gargždų krepšinis“ treniruotės bei varžybos. Dažniausiai nuo 20.15 val. iki 22.30 val. bei šeštadieniais ir sekmadieniais vyko sporto renginiai Klaipėdos rajono gyventojams.

S.Norvilas pažymi, kad Sporto centro specialistai pernai visose Klaipėdos rajono seniūnijose taip pat padėjo organizuoti sporto šventes bei organizavo sporto šventę tarp rajono seniūnijų.

Visą Sporto centro 2012 metų veiklos ataskaitą galima rasti čia.

 

Redakcijos archyvo fotografijos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 204 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,