Mano GargždaiRajono gyventojai skolingi 250 tūkst. litų

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi Corbis nuotr. Asociatyvi Corbis nuotr.

     Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau — Klaipėdos AVMI) informuoja, kad šiandien 2690 Klaipėdos r. gyventojų, laiku nesumokėjusių žemės mokesčio, ir 24 įmones pasieks priminimai kuo skubiau tai padaryti. Priminimus apie nesumokėtą žemės mokestį bus galima rasti Mano VMI sistemoje (www.vmi.lt/manovmi).


     Šiemet žemės mokestį už turimus (nebūtinai Klaipėdos r. savivaldybės teritorijoje) žemės sklypus turėjo sumokėti 11997 Klaipėdos r. gyventojai ir 195 juridiniai asmenys (įmonės, kt.). Klaipėdos r. registruoti žemės mokesčio mokėtojai, naujausiais duomenimis, savivaldybių biudžetams vis dar skolingi apie 270 tūkst. litų sumą, iš jos gyventojai – apie 250 tūkst. litų.


     „Mano VMI sistemoje mokesčių mokėtojai ras ne tik priminimus, bet ir mokėtinas sumas bei delspinigius. Siūlyčiau įsiskolinimą padengti nedelsiant, nes po priminimų išsiuntimo mokėtojui nesumokėjus skolos, yra inicijuojami priverstinio išieškojimo veiksmai, duodami nurodymai kredito, mokėjimo, elektroninių pinigų įstaigoms nurašyti mokestinės nepriemokos sumas iš asmens sąskaitos, o jei sąskaitose nėra pinigų, galimas priverstinis mokestinės nepriemokos išieškojimas iš mokesčių mokėtojo turto",— teigia Klaipėdos AVMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Edita Cibienė.


     Klaipėdos AVMI pažymi, kad išieškojimas pradedamas vykdyti iš lėšų, esančių banko sąskaitose, nes išieškojimą perdavus antstoliui, mokesčių mokėtojas patirtų papildomų išlaidų, nes tektų apmokėti ir antstolio vykdymo išlaidas. Pabrėžtina, kad iš lėšų išieškota per didelė suma arba išieškota skola iš lėšų, į kurias išieškojimas negali būti nukreiptas, mokesčių mokėtojui paprašius yra grąžinama.


     Klaipėdos AVMI primena, kad Elektroninio deklaravimo sistemoje, adresu https://deklaravimas.vmi.lt, publikuojamos žemės mokesčio deklaracijos, kuriose pateikiama išsami informacija apie valdomus sklypus, pritaikytą savivaldybės nustatytą žemės mokesčio tarifą bei kitą informaciją. Žemės savininkams, kurie dar nėra EDS vartotojai, popierinės deklaracijos buvo išsiųstos klasikiniu paštu.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 324 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,