Mano GargždaiKviečia siūlyti kandidatus „Tauriosios širdies“ apdovanojimams

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)
„Tauriosios širdies“ apdovanojimai vyks penktus metus iš eilės. „Tauriosios širdies“ apdovanojimai vyks penktus metus iš eilės.

Gargždų miesto bendruomenė jau penktus metus iš eilės tęsia tradiciją pagerbti gargždiškius, kurie bendruomenės labui iš širdies daro daugiau nei numato jų pareigos. Kviečiame siūlyti kandidatus „Tauriosios širdies“ apdovanojimams.

 

Šis ypatingas pagarbos ženklas suteikiamas iškiliems miestelėnams, pasižymėjusiems puoselėjant savitarpio pagalbą ir atjautą, globojantiems ar kitaip remiantiems silpnesniuosius ir tuo asmeniniu pavyzdžiu skatinantiems taurios savanorystės idėjas.

2014-ieji buvo paskirti šeimai, todėl raginame pastebėti organizacijas, pavienius asmenis, kurie darbuojasi stiprindami šeimos instituciją, gelbėdami patiriančius įvairius sunkumus ir negandas šeimose.

Ankstesniais metais šį garbingą apdovanojimą jau yra pelnę Gargždų muzikos mokyklos pedagogas Sigitas Stalmokas, Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ redaktorė Vilija Butkuvienė, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Gargždų viltis“ narė gargždiškė Vida Gečienė, Vaikų ligų skyriaus vedėja gydytoja Voldimara Jasmontaitė.

   

Savo atsiliepimus apie galimus nominantus iki vasario 26d. kviečiame siųsti el. paštu arba atnešti Gargždų miesto bendruomenės pirmininkui D. Šatkui adresu Kvietinių g. 14 (buvusios SEB banko patalpos).

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 215 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,