Mano GargždaiSveikatos festivalis „Tu gali“ pažers žinių ir naujų pojūčių

Įvertinkite šį įrašą
(6 balsai)
Į Minijos slėnį pakvies sveikatos festivalis „Tu gali“. Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr. Į Minijos slėnį pakvies sveikatos festivalis „Tu gali“. Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr.

Daug kam kyla klausimas, kam būti sveikam, jeigu ir taip gera gyventi, lepinant save skanėstais ir kitais malonumais. Taip pat svarstoma, ar būti sveikam apsimoka, – juk gyvenimas ir taip trumpas, tad norisi mėgautis juo visapusiškai. Į šiuos ir daugybę kitų klausimų padės atsakyti rugpjūčio 29 d. Gargžduose vyksiantis sveikatos festivalis „Tu gali“.

 

Rado atsakymus

Renginio sumanytoja ir organizatorė, Kisinių kaimo bendruomenės pirmininkė Saulė Surplytė pasidalino savo patirtimi. Ji pasakojo, kad nesveika gyvensena: netinkama mityba, žalingi įpročiai ir pasyvus gyvenimo būdas, jai nesuteikė nė trupučio laimės.

Gal tik tiek, kiek laiko trunka suvalgyti pyragaitį, bet po trečio ar ketvirto jau darosi bloga. O juk taip norisi būti laimingam. Bet, deja, tokia laimės kaina atnešė tik daug daugiau liūdnų ir skausmingų akimirkų: sveikatos sutrikimų, antsvorio problemą, nuolatinį stresą, nerimą dėl ateities ir t.t. Todėl, kaip ir visi kiti, uždaviau klausimą „Tai kaip būti laimingam?“ – kalbėjo S.Surplytė.

Ėmus domėtis sveika mityba ir aktyviu poilsiu, merginai pavyko atsikratyti 18 kg. Negana to, ieškodama daugiau informacijos ji rado nemažai atsakymų, kurie kardinaliai pakeitė gyvenimą ir pagaliau leido pasijusti laimingai.

Informacija noriu pasidalinti su visais, todėl ir kilo mintis suorganizuoti visai šeimai skirtą sveikatos festivalį be svaigalų. Noriu, kad visi rastų bent dalelytę laimės ir pagerintų savo savijautą, pabūtų kartu su šeimomis, bendraminčiais, dalintųsi geromis emocijomis.Taigi jau rugpjūčio 29 d. visus kviečiame į Gargžduose vyksiantį sveikatos festivalį „Tu gali“, – ragino renginio organizatorė.

 

Geras laikas – garantuotas

Gargžduose tokio pobūdžio festivalis organizuojamas pirmą kartą. Juo siekiama pasidalinti žiniomis ir patirtimi, kaip mažiau ar daugiau pritaikyti sveikos gyvensenos principus savo gyvenime.

Pasak S.Surplytės, festivaliu nėra siekiama įteigti skirtingus mitybos pobūdžius, tokius kaip vegetarizmas, žaliavalgystė, nesiekiama keisti religinių nuostatų.

Tai – gerų emocijų, nuoširdumo, džiaugsmo festivalis, kurio metu dalinsimės žiniomis, patirtimi ir gerumu. Festivalio metu bus galima išmokti gaminti sveikai ir skaniai, išmoktus receptus galėsite pritaikyti prie bet kokio savo maisto raciono, nežiūrint į tai, kokią mitybą propaguojate“, – patikino S.Surplytė.

Taip pat renginyje bus galima susipažinti su prieskonių įvairove, sužinoti, kaip juos pritaikyti ir, svarbiausia, kokios gydomosios savybės slypi juose.

Gerai praleisti laiką bus galima ir fizinio aktyvumo užsiėmimuose, subalansuotuose visoms amžiaus grupėms. Ryte dalyviai bus pakviesti į jogos treniruotę, vėliau – į šiaurietiško ėjimo, kalanetikos ir funkcinę riebalų deginimo treniruotę. Taigi kiekvienas gali pasirinkti, kas jam yra priimtiniausia, o gal net išbandyti kažką naujo ir patirti naujų pojūčių.

 

Patirtimi dalinsis lektoriai

S.Surplytė pasakojo, kad į festivalį pakviesti tokie žymūs lektoriai, kaip Vaidas Arvasevičius, Palius Jaruševičius, Anantara das ir kiti, kurie pasidalins savo išmone ir patirtimi, supažindins su laimingo gyvenimo ir sveikos gyvensenos principais.

Kiekvienas rasite sau artimą temą, kuri suteiks išmonės ir, svarbiausia, šiek tiek laimės. Taip pat festivalyje bus gausu įvairių pramogų: edukacinių užsiėmimų vaikams ir suaugusiesiems, bus galimybė pasigaminti arbatą iš 7 žolelių, lankytis sveikatingumo mugėje, mėgautis vegetariniais patiekalais, išmėginti naujus skonius. Taip pat dalyviai turės galimybę išbandyti gydomąjį medaus masažą, gintaro gydomąją terapiją ir kitus dalykus, – dėstė S.Surplytė. – Festivalio mintis ta, kad kiekvienas gali mažiau vartoti riebaus maisto, daugiau judėti ar net būti visiškai sveikas. Kiekvienas pasirenka, ką gali. Gal tik rytais išgerti vandens stiklinę, o gal ir daugiau sveikos gyvensenos principųtaikyti. Jeigu aš galiu gyventi sveikiau, tai ir Tu gali“.

 

Daugiau informacijos – plakate:

TU GALI SVEIKATOS FESTIVALIS

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 184 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,