Mano GargždaiGargždo festivalyje žavėjo žirgų šuoliai ir kilnios akcijos (fotogalerija)

Įvertinkite šį įrašą
(5 balsai)
Žiūrovai turėjo galimybę pasigėrėti nepriekaištingais raitelių ir žirgų pasirodymais. Simos Ulvikienės nuotr. Žiūrovai turėjo galimybę pasigėrėti nepriekaištingais raitelių ir žirgų pasirodymais. Simos Ulvikienės nuotr.

     Šeštadienį Gargždų Minijos slėnį papuošė puikūs raitelių ir žirgų pasirodymai. Čia jau aštuntą kartą vyko Gargždo festivalis, kurio pagrindinis akcentas – konkūrų jojimo varžybos. Puikus oras pasigrožėti renginiu sukvietė nemažai dalyvių ne tik iš Gargždų, bet ir visos Lietuvos.

 

     Gargždų miesto taurė antrą kartą iš eilės iškeliavo į Palangą – šįkart ją iškovojo Mantas Šeškas.

     Kaip portalui mano-gargzdai.lt pasakojo festivalio organizatorius Vaclovas Macijauskas, iš viso buvo apie 130 startų. Raitelių sulaukta ne tik iš įvairių Lietuvos vietų: Kauno, Šiaulių, Radviliškio, bet ir kaimyninės Latvijos, Ventspilio miesto.

     Stebint konkūrų jojimo varžybas, nuobodu tikrai nebuvo. Žiūrovai turėjo galimybę pasigėrėti nepriekaištingais pasirodymais, o intrigos ir cinkelio įnešė kai kurie žirgai, demonstravę nepaklusnumą, ar nepavykę šuoliai.

 

     Gargždo festivalio konkūrų nugalėtojai ir prizininkai:

 

     Šventę nuspalvino gerumo idėjos

     Renginio metu eksponuoti vaikų piešinių konkurso „Mano svajonių žirgas" darbeliai buvo parduodami aukciono metu. Organizatoriai džiaugėsi, jo iš viso buvo surinkta 100 eurų, kurie bus paaukoti Gargždų ugdymo centro „Naminukas" vaikams.

     Šventę nuspalvino ir dar viena kilni akcija: 50 bilietų į „Gargžduko miesto" atrakcionus buvo padovanota nepasiturintiems vaikams.

     „Vaikai iš Lapių vaikų namų paramos fondo, Gargždų socialinių paslaugų centro, ugdymo centro „Naminukas" galėjo nemokamai pasidžiaugti pramogomis, pasivaišinti koldūnais", – pasakojo V.Macijauskas.

     Festivalio metu ne tik buvo galima pasidžiaugti žirginiu sportu, bet ir pasivaikščioti po veikusią mugę, įsigyti pačių įvairiausių daiktų: skanėstų, keramikos dirbinių, rankdarbių ir kitų grožybių.

     Koncertinėje dalyje pasirodė gargždiškė atlikėja Monika Linkytė, grupės „Tequila" ir „Litroll", kapela „Martvežiai".

 

     Gargždo festivalio akimirkos – Simos Ulvikienės ir Sandros Vaičienės fotogalerijoje:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 195 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,