Mano GargždaiDituviškiai atšventė bendrijos 35-erių metų jubiliejų (fotogalerija)

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)
Sandros Vaičienės nuotrauka. Sandros Vaičienės nuotrauka.

Šeštadienį dituviškiai linksminosi iš visos širdies – pirmą kartą surengta didelė šventė, skirta paminėti sodininkų bendrijos „Dituva“ 35-erių metų sukaktį.

 

Šventiškai nusiteikę dituviškiai į neseniai įkurtą sporto, žaidimų ir poilsio aikštyną Nidos gatvėje rinktis ėmė popiet. Gausiais būriais į renginį traukė ne tik vietiniai gyventojai, bet ir svečiai iš viso rajono bei uostamiesčio.

Šventės organizatoriai pasirūpino programos įvairove ir atrakcijų gausa. Šurmuliuojančioje mugėje buvo galima įsigyti rankdarbių, amatininkų ir ūkininkų gaminių, kitų daiktų. Tuo metu mažieji šventės dalyviai šėlo vaikų zonoje: pūtė muilo burbulus, bendravo su animatoriais, jodinėjo ant ponio ir t.t.

Sodininkų dėmesio sulaukė ir policijos surengta akcija, kurios metu pareigūnai supažindino su savo darbu, naudojamomis priemonėmis, pakvietė į klausimų loteriją ir estafetę. 

Taip pat daugelį viliojo ir galimybė pasivažinėti žirgų traukiama senovine karieta.

Žinoma, aidėjo ir sveikinimų kalbos, kurias tarė rajono ir Klaipėdos valdininkai. Be to, buvo apdovanoti ir sodininkų bendrijų asociacijos „Vakarai“ pasveikinti 30 gražiausių sodų šeimininkai iš Dituvos, Klaipėdos rajono ir Kretingos.

Sporto entuziastams taip pat nuobodu nebuvo – tarp sodininkų bendrijų vyko tinklinio varžybos, skirtos sodininkų bendrijų asociacijos „Vakarai“ taurei laimėti. Negana to, buvo galima pasigrožėti sportinių šokių kolektyvo „Žuvėdra“ poros pasirodymu.

Dar labiau linksmybės įsisiūbavo prasidėjus koncertinei daliai. Savo pasirodymais džiugino Priekulės muzikos mokyklos ir Dituvos pagrindinės mokyklos vaikai, didžiojo vakaro koncerto metu į sceną žengė grupės „Studija“ ir „16 Hz tribute“.

Renginį vainikavo dangų nušvietę fejerverkai, tačiau šventės dalyviai skirstytis neskubėjo – kai kurie liko linksmintis iki paryčių.

 

Šventės akimirkos – Sandros Vaičienės nuotraukose:

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 351 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,