Mano GargždaiGriAUKIME sienas KARTU su biblioteka!

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Jono Lankučio viešosios bibliotekos direktorius Juozas Gutauskas projekto pristatymo metu. S.Sodeikio nuotr. Jono Lankučio viešosios bibliotekos direktorius Juozas Gutauskas projekto pristatymo metu. S.Sodeikio nuotr.

     Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešoji biblioteka spalio mėnesį Klaipėdos rajono gyventojams pristatys projekto „Biblioteka be sienų" transliacijas. Pagrindinis šio projekto tikslas – sukurti informacinį tinklą suteikiantį galimybę ugdyti jaunimo ir senjorų asmenines kompetencijas, padėsiančias prisitaikyti informacinėje visuomenėje.


     Biblioteka kviečia lankytojus dalyvauti projekto renginiuose, kurių per ateinančius metus bus net 32. Mobilioje studijoje, su įrengto techninio-informacinio tinklo pagalba, bus vykdomos 32 teminės transliacijos (16 jaunimui ir 16 senjorams), ugdančios individualias suinteresuotų grupių kompetencijas, kūrybiškumą bei užtikrinančios kokybišką laisvalaikio praleidimą.

     Norintys išmokti naudotis informacinėmis komunikacinėmis technologijomis senjorai, turės galimybę lankyti „Trečio amžiaus universiteto" organizuojamas paskaitas, taip pat dalyvauti laisvalaikio užsiėmimuose, įgyti žinių sveikatingumo, ekologijos ir kitais aktualiais klausimais. Tuo tarpu veiklos jaunimui bus skirstomos į dvi grupes: temines transliacijas, kurių tikslas kūrybiškai edukuoti, ir filmų transliacijas. Taip pat yra numatomos transliacijos iš savivaldybės arba seniūnijų, kurios bus vykdomos pagal administracijos atstovų arba piliečių poreikį, skatinančios domėjimąsi vietos savivalda bei įsitraukimą į bendruomenes.

     Siekiant sumažinti Klaipėdos rajono gyventojų socialinę atskirtį, Jono Lankučio viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su Klaipėdos rajono švietimo centru, užsiėmimus transliuos ir į devynis bibliotekos filialus, taip prisidėdama ir prie kitų bendruomenėms aktualių problemų – sėkmingos specialiųjų poreikių grupių integracijos į visuomeninį ir kultūrinį gyvenimą, bendruomeniškumo bei pilietiškumo ugdymo.

 

     Pirmoji transliacija „Krašto apsaugos diena", skirta vaikams ir jaunimui, vyks spalio 7 dieną, 14 valandą. Paskaitoje dalyvaus KASP 302 pėstininkų kuopos Žemaičių apygardos 3-osios rinktinės atstovai ir savanoriai. Jos metu susipažinsite su krašto apsaugos savanorių kasdienybe, galėsite pamatyti, kaip atrodo pilna kariūnų ekipuotė bei sužinoti atsakymus į Jums rūpimus klausimus. Renginyje sudalyvauti galite atvykę į Vaikų literatūros skyrių (Žemaitės g. 5, Gargždai).


     Kitos spalio mėnesį numatomos transliacijos:
spalio 15 d. 15 val. paskaita, skirta senjorams „Problemų nėra, esame tik nepasiruošę jų sprendimui" kartu su lektore, psichologe, Nacionalinės regionų plėtros agentūros Psichologinio ir karjeros konsultavimo skyriaus vedėja Virginija Servutiene. Renginio vieta: Jono Lankučio viešoji biblioteka (Klaipėdos g. 15, Gargždai);

spalio 21 d. 14 val. filmas jaunimui „Pasaulio virtuvė". Tai filmas apie 5 moteris, kurios atsikraustė gyventi į Lietuvą iš skirtingų pasaulio šalių, skirtingais istoriniais laikotarpiais ir dėl skirtingų priežasčių. Ar Lietuva gali būti svajonių šalis? Renginio vieta: Vaikų literatūros skyrius (Žemaitės g. 5, Gargždai).

spalio 29 d. 14 val. paskaita skirta senjorams „Emocijos, darbingumas ir vidaus ligos. Bendravimo galia", kurią ves Klaipėdos rajono sveikatos biuro specialistė Rima Leonavičienė. Renginio vieta: Gargždų „Kranto" pagrindinė mokykla (Kvietinių g. 28, Gargždai).


 

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 342 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,