Mano GargždaiGargžduose iškilmingai paminėta Mokytojų diena

Įvertinkite šį įrašą
(4 balsai)
Simos Ulvikienės nuotrauka. Simos Ulvikienės nuotrauka.

Penktadienį Gargždų kultūros centre būriavosi švietimo įstaigų direktoriai, mokytojai ir kiti darbuotojai. Čia Tarptautinės mokytojų dienos proga netilo jiems skirti sveikinimai ir linkėjimai.

 

„Džiaugiuosi, kad šią penktadienio popietę nutarėte pabūti kartu ir pažymėti mūsų profesinę šventę – Tarptautinę mokytojų dieną. Mieli mokytojai, noriu tarti nuoširdų ačiū jums už jūsų kantrybę, žinias, pagarbą, šypsenas, pagalbą kolegoms ir 7 tūkstančiams mūsų rajono ugdytinių, kurie lanko darželius ir mokyklas“, – šventę pradėjo Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius.

A.Petravičius pastebėjo, kad kasmet į mokyklas ateina vadinamosios Z kartos ugdytiniai, kurie gyvena pasaulyje su išmaniaisiais telefonais, socialiniais tinklais, kuriame neteko gyventi pedagogams. Pasak Švietimo skyriaus vedėjo, mokytojams tenka koja kojon žengti su šiais žmonėmis, kurie puikiai išmano technologijas ir dar geriau jas išmanys ateity.

Vėliau susirinkusiųjų laukė įtraukianti Lietuvos edukologijos universiteto filosofijos katedros vedėjo ir dėstytojo, Lietuvos rašytojų sąjungos nario, vadovėlių autoriaus, doc. dr. Liutauro Degėsio paskaita „Žmogus ir šiuolaikinio ugdymo filosofija“.

Taip pat buvo pristatyta virtuali rajono ugdymo įstaigų meninių instaliacijų „Puokštė mokytojui“ paroda ir filmuotas reportažas apie rajono ugdymo įstaigų mokytojus ir mokinius „Būti mokytoju...“

 

Klaipėdos rajono švietimo centro reportažas „Būti mokytoju...“:

 

Būrys pedagogų namo grįžo nešini padėkos raštais. Juos įvertino LR Švietimo ir mokslo ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybės  meras, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius ir Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius.

Šventinį minėjimą užbaigė Gargždų muzikos mokyklos mokinių ir mokytojų koncertas.

 

 mokytojai-2

mokytojai-3

mokytojai-4

mokytojai-5

mokytojai-6

mokytojai-7

 

Minėjimo akimirkos – Ritos Rapalienės, Simos Ulvikienės ir Gintauto Našlėno nuotraukose:

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 206 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,