Mano GargždaiGeraširdei pedagogei – kelionė į Tenerifę

Įvertinkite šį įrašą
(8 balsai)

mokytoja

UNICEF akcijoje ,,Už kiekvieną vaiką“  aukojusi gargždiškė Ramutė Kelpšienė (59 m.) buvo maloniai nustebinta, kai sužinojo, jog būtent jai atiteko pagrindinis prizas – kelionė dviems į Ispanijos salą Tenerifę.

UNICEF ir TV3 aukojimo iniciatyva finišavo burtų traukimu, kurios metu ir paaiškėjo, jog įsteigtas prizas atitenka būtent Klaipėdos rajono gyventojai – 36 metus Lapių mokykloje dirbusiai spec. pedagogei.

Naujienų portalui ,,Mano Gargždai“ pasiteiravus, kaip reagavo į tokią netikėtą žinią, gargždiškė teigė, jog niekaip negalėjo patikėti, jog tai tiesa: ,,Galvojau, kad čia ,,blefas“, telefoniniai sukčiai. Niekaip negalėjau patikėti, jog tai ne apgavystė, jog tai nutiko būtent man“.

 

 Aukoja ir padeda visada

Moterį aukoti paskatino didžiulis gailestis Afrikos vaikams: ,,Žiūrėjau tą laidą ir verkiau, kad taip vaikams tenka vargti. Kiekvienas litas gali išgelbėti vaiko gyvybę, todėl nedvejodama paaukojau. Aš visada aukoju visiems: ir Maltos sriubai, ir bažnyčiai, ir UNICEF. Juk viskas grįžta bumerangu", - teigė ji.

Rodos taip ir atsitiko. Visą gyvenimą skyrusi neįgaliųjų vaikų priežiūrai ir edukacijai, savo gerumą aplinkiniams dalijanti pedagogė Lapių mokyklos kolektyve buvo vadinama ir ,,Motina Terese“.

 

 Išpranašavo būrėja 

Pedagogė taip pat pasakojo, jog porą dienų prieš malonią žinią lankėsi pas gerai žinomą būrėją ir ši išbūrė, jog laukia labai geros naujienos. Visgi apie tokią naujieną R.Kelpšienė net nesvajojo.

Pasiteiravus, ar jau nusprendė su kuo vyks į kelionę, teigė dar nenusprendusi, tačiau tai bus puiki dovana artėjančio jubiliejaus proga.

R.Kelpšienė taip pat perduoda linkėjimus Urugvajuje vestuves švenčiančiam sūnui Tomui Kelpšui, kuris yra aktyvus portalo ,,Mano Gargždai“ skaitytojas ir apie šią naujieną dar nieko nežino.

 

 Dar galima aukoti 

UNICEF projektas, prie televizijos ekranų sutraukęs rekordinę auditoriją, paskatino ne vieną Lietuvos gyventoją atverti gerumo širdis – šou metu buvo paaukota per 430 tūkst. litų Tanzanijos vaikams.

Paaukoti Tanzanijos vaikams galima ir pasibaigus renginiui UNICEF tinklapyje www.unicef.lt

 

Lapių pagrindinės mokyklos archyvo fotografija

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 274 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,