Mano GargždaiPlazdėjo laisvės žibintų ir žvakių liepsnelės (fotogalerija)

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)
Klaipėdos rajono gyventojai vakar šventė laisvę. R.Rapalienės nuotr. Klaipėdos rajono gyventojai vakar šventė laisvę. R.Rapalienės nuotr.

Vakar, sausio 13 d., Lietuvą apgaubė tautiškumo, pasididžiavimo ir bendrystės dvasia – gyventojai minėjo Laisvės gynėjų dienos 25-ąsias metines.

 

Vieni dalinosi prisiminimais apie Sausio 13-osios įvykius, pareikalavusius nemažai aukų, kiti savo languose įžiebė žvakių liepsneles ir taip išreiškė pagarbą žuvusiesiems. Žvakelės uždegtos ir daugelyje Klaipėdos rajono mokyklų, darželių, kitose įstaigose, vyko įvairūs renginiai.

Prieš vidurdienį į Rinkos aikštę, prie ąžuoliuko, į minėjimą rinkosi buvę politiniai kaliniai ir tremtiniai. Jie uždegė žvakių, iš neužmirštuolių sudėliojo žodį „Laisvė“.Po to išskubėjo į Gargždų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje už žuvusiuosius aukotas Šv. Mišias.

Vakare, net ir subjurus orui, gargždiškiai sugužėjo į miesto parką, kur pagerbė tuos, kurie apgynė ir išsaugojo laisvą Lietuvą – uždegė laisvės žibintus, pirktus ar pačių gamintus.

 

Sausio 13-osios minėjimų akimirkos – Ritos Rapalienės ir Simos Ulvikienės nuotraukose:

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 506 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,