Mano GargždaiIlgąjį savaitgalį dirbs daugiau pareigūnų

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Policijos pareigūnai pasiruošę padėti gyventojams Policijos pareigūnai pasiruošę padėti gyventojams

Siekdami Visų Šventųjų ir Mirusiųjų atminimo dienomis tinkamai užtikrinti viešąją tvarką, žmonių ir eismo saugumą, teisės pažeidimų bei nusikalstamų veikų prevenciją, dirbs daugiau policijos pareigūnų, pasiruošusių pagelbėti žmonėms.

Spalio pabaiga – lapkričio pradžia – laikotarpis, kai daugelis žmonių vyksta lankyti artimųjų kapų. Dėl to visuose keliuose, ypač vedančiuose į kapines, padidėja transporto priemonių srautai, žmonėms iškyla problemų, statant automobilius. Taip pat atkreiptinas dėmesys, kad padaugėja atvejų, kai apvagiami ilgesniam laikui be priežiūros palikti gyvenamieji namai, butai, transporto priemonės.

Pareigūnų patruliavimo maršrutai bus nukreipti į masines žmonių susibūrimo vietas, atkreipiamas dėmesys į vietas, kuriose dažniausiai įvyksta teisės pažeidimai, eismo įvykiai. Į pagalbą policija pasitelks ir policijos rėmėjus.

Pareigūnai teiks visokeriopą pagalbą asmenims, vykstantiems lankyti artimųjų kapų, kontroliuos transporto priemonių srautus ir reguliuos eismą. Čia bus pastatyti papildomi kelio ženklai, įrengti specialūs policijos postai, kurie, esant poreikiui, reguliuos transporto priemonių eismą, patruliai suteiks informaciją, kur galima statyti automobilius. Pareigūnai ragina vairuotojus būti pakantiems, supratingiems ir dėmesingai laikytis papildomų kelio ženklų reikalavimų. Paprastai nemažų sunkumų patiria vairuotojai, norintys automobilius pasistatyti arčiau kapinių, todėl policininkai primena, jog automobiliai gali būti paliekami tik leistinose vietose, jie neturi trukdyti eismui. Piktnaudžiavimas ir nesilaikymas papildomo ženklinimo paprastai tik sukuria bereikalingas problemas, sutrikdo eismą ir sudaro nepatogumus kitiems eismo dalyviams.

Policija įspėja gyventojus būti atsargiems kelyje, pasirūpinti savo turto apsauga!

Artėjant Vėlinėms, eismas būna intensyvus, tad vairuotojai ir pėstieji turi būti itin atidūs, kantrūs ir pakantūs vieni kitiems. Būtina griežtai laikytis Kelių eismo taisyklių, kelio ženklų reikalavimų, nustatyto važiavimo greičio, segėti saugos diržus, jokiu būdu nevairuoti rizikingai, nesėsti prie vairo išgėrus.

Susikaupimas, prisiminimai apie mirusiuosius lemia ypatingą savijautą, ir turbūt retas pagalvojame, kad tokiu laikotarpiu gali atsirasti žmonių, pasinaudojančių šia situacija. Todėl policijos pareigūnai primena, kad  prie kapinių nepamirštumėte užrakinti automobilio, uždaryti langų, įjungti signalizacijos. Automobiliuose nepalikite savo asmeninių daiktų – rankinių, dokumentų, piniginių, mobiliojo ryšio telefonų, net jei automobilis signalizuotas, užrakintas. Atidūs būkite ir prie kapų – tvarkydami juos, be priežiūros šalia kapo nepalikite rankinių, kitų daiktų. Išvažiuodami iš namų, nepamirškite užrakinti durų, įjungti signalizacijos, paprašyti, kad būstą prižiūrėtų kaimynai.

Policijos pareigūnai pasiruošę padėti gyventojams bet kokiose situacijose, tad, prireikus pagalbos, drąsiai kreipkitės.

Policija informuoja, kad šeštadienį taip pat vyks bendri Policijos departamento ir Lietuvos kelių policijos tarnybos reidai tam tikruose miestuose ir rajonuose.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 356 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,