Mano GargždaiRajono moksleiviai varžėsi konkurse „Baitukas“

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Organizatorių nuotrauka. Organizatorių nuotrauka.

Balandžio 4 d. Agluonėnų pagrindinės mokyklos informacinių technologijų mokytoja Daiva Kačinskienė Klaipėdos rajono mokyklų 7–8 klasių mokinių komandas sukvietė į trečiąjį informacinių technologijų konkursą „Baitukas 2016“.

 

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji Specialistė Rasa Žvaginienė pasidžiaugė, kad konkurse dalyvavo vienuolikos rajono mokyklų komandos (iš viso rajone tokių mokyklų yra 17).

Pirmąją vietą iškovojo Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos komanda. Antroji vieta atiteko Lapių pagrindinės mokyklos komandai, o trečioji – Ketvergių pagrindinės mokyklos komandai.

Atlikę užduotis mokiniai ėjo pasivaikščioti po Agluonėnus su istorijos mokytoja Birute Adele Studencova ir jos ruoštomis jaunosiomis gidėmis Emilija Jasaite ir Gabriele Grevyte. Merginos svečiams papasakojo, kuo ši gyvenvietė yra išskirtinė.

Diplomų įteikimo ceremoniją pradėjo Agluonėnų pagrindinės mokyklos 6 klasės mokinės Justina Mulskytė ir Andželika Keraitytė. Mergaitės savarankiškai paruošė meninę programėlę ir pasveikino konkurso dalyvius. Padėkos raštus ir atminimo dovanėles kiekvienam dalyviui įsteigė Agluonėnų pagrindinė mokykla, o įteikė mokyklos direktorė Rima Gabalienė. Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Žvaginienė paskelbė konkurso rezultatus ir apdovanojo nugalėtojus. Rėmėjų dėka Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos vaikinukų kaklus papuošė simboliniai medaliai-atmintukai.

Kitais metais organizuoti tradicinį konkursą pasižadėjo Lapių pagrindinės mokyklos pavaduotoja ir informacinių technologijų mokytoja Roma Balsevičienė.

Renginys vyko Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos Agluonėnų filiale. Esame labai dėkingi bibliotekininkei Erikai Ramanauskienei už bendradarbiavimą ir visokeriopą pagalbą ruošiantis konkursui. Dėkojame už bendradarbiavimą ir pagalbą Agluonėnų seniūnei Laimai Tučienei, bendruomenės pirmininkei Alinai Žilienei.

Smagiai praleidę laiką išsiskirstėme gerai nusiteikę ir su šypsenomis veiduose.

 

Organizatorių nuotraukos:

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 190 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,