Mano Gargždai



Vyko pavasario kroso varžybos

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Varžybų apdovanojimų akimirka. Sporto centro nuotr. Varžybų apdovanojimų akimirka. Sporto centro nuotr.

Antradienį Gargždų centriniame stadione vyko Klaipėdos rajono pavasario kroso varžybos, kuriose dalyviai varžėsi  septyniose amžiaus grupėse. Taip pat buvo vedama ir komandinė įskaita tarp pagrindinių mokyklų ir progimnazijų, gimnazijų ir vidurinių mokyklų bei seniūnijų, klubų ir  įstaigų.

 

Tarp gimnazijų ir vidurinių mokyklų pirmąja vieta džiaugėsi Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija, antrąja – Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija, o trečiąja Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija.

Tarp progimnazijų ir pagrindinių mokyklų geriausi buvo Dovilų pagrindinės mokyklos sportininkai, antri liko Gargždų „Minijos“ progimnazijos bėgikai, treti – Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos moksleiviai.

Tarp sporto klubų ir seniūnijų nugalėtojais tapo sporto klubas „Jes“, antri liko sporto klubo „Ritmas“ atstovai, treti – Veiviržėnų seniūnijos sportininkai.

 

Žemiau pateikiami kroso varžybų nugalėtojai ir prizininkai:

Eil.

Nr.

 

GIMNAZIJOS IR VIDURINĖS MOKYKLOS

 

 

Taškai

 

Vieta

1.

VEIVIRŽĖNŲ JURGIO ŠAULIO GIMNAZIJA

145

I

2.

GARGŽDŲ „VAIVORYKŠTĖS“ GIMNAZIJA

131

II

3.

PRIEKULĖS IEVOS SIMONAITYTĖS GIMNAZIJA

94

III

 

 

 

 

 

 

Eil.

Nr.

 

PROGIMNAZIJOS IR PAGRINDINĖS MOKYKLOS

 

 

Taškai

 

Vieta

1.

DOVILŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA

91

I

2.

GARGŽDŲ ,,MINIJOS“ PROGIMNAZIJA

83

II

3.

GARGŽDŲ „KRANTO“ PAGRINDINĖ MOKYKLA

67

III

 

 

 

 

 

 

Eil.

Nr.

 

SPORTO KLUBAI, SENIŪNIJOS

 

 

Taškai

 

Vieta

1.

SPORTO KLUBAS „JES“

69

I

2.

SPORTO KLUBAS „RITMAS“

51

II

3.

VEIVIRŽĖNŲ SENIŪNIJA

20

III

 

500 m mergaitės (2003 m. g. ir jaunesnės)

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Gimimo data

Mokykla

Laikas

Taškai

1.

Enrika Jurjonaitė

2003

,,Minijos“ progim.

1,36,7

20

2.

Julija Skiotytė

2003-10-10

Dovilų p. m.

1,38,0

17

3.

Greta Mickutė

2003

Priekulės I.S. gimn.

1,39,9

15

 

1000 m berniukai (2003 m. g. ir jaunesni)

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Gimimo data

Mokykla

Laikas

Taškai

1.

Kęstutis Staponas

2003-04-10

Dovilų p. m.

3,33,1

20

2.

Airidas Skirsgilas

2003-04-11

Dovilų p. m.

3,35,4

17

3.

Edvardas Jurjonas

2004

,,Minijos“ progim.

3,35,5

15

 

1000 m mergaitės (2002 – 2001 m. g.)

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Gimimo data

Mokykla

Laikas

Taškai

1.

Vitalija Žatkina

2002-12-26

Dovilų p. m.

3,45,8

20

2.

Viltė Jurgaitytė

2002-08-21

Dovilų p. m.

4,07,0

17

3.

Greta Norkevičiūtė

2002

Agluonėnų p. m.

4,09,2

15

 

1000 m berniukai (2002 - 2001 m. g.)

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Gimimo data

Mokykla

Laikas

Taškai

1.

Mantas Jankauskas

2001

„Minijos“ progimn.

3,09,7

20

2.

Henrikas Kareiva

2001-05-22

Dovilų p. m.

3,16,4

17

3.

Antanas Butkus

2002

„Kranto“ p. m.

3,18,9

15

 

1000 m mergaitės (2000 - 1999 m. g.)

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Gimimo data

Mokykla

Laikas

Taškai

1.

Paulina Norbutaitė

1999

,,Vaivorykštės“ gimn.

3,28,3

20

2.

Gabrielė Zvankauskaitė

1999

,,Vaivorykštės“ gimn.

3,43,7

17

3.

Emilija Suškaitė

2000

Veiviržėnų J. Š. gimn.

3,57,4

15

 

1500 m berniukai (2000 - 1999 m. g.)

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Gimimo data

Mokykla

Laikas

Taškai

1.

Arvydas Toliušis

2000

Veiviržėnų J. Š. gimn.

4,52,5

20

2.

Evaldas Stankus

2000-10-24

Priekulės I.S. gimn.

4,59,6

17

3.

Mantas Griauslys

2000-08-22

Vėžaičių p. m.

5,07,9

15

 

1000 m mergaitės (1998 - 1997 m. g.)

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Gimimo data

Mokykla

Laikas

Taškai

1.

Eglė Morėnaitė

1997-11-18

Priekulės I.S. gimn.

3,19,0

20

2.

Laura Bagdonaitė

1998-11-21

Priekulės I.S. gimn.

3,57,5

17

3.

Irma Saudargaitė

1997

Veiviržėnų J. Š. gimn.

4,05,5

15

 

1500 m berniukai (1998 - 1997 m. g.)

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Gimimo data

Mokykla

Laikas

Taškai

1.

Daivaras Brazauskas

1998

Veiviržėnų J. Š. gimn.

4,58,9

20

2.

Osvaldas Pliuškys

1998

,,Vaivorykštės“ gimn.

5,02,2

17

3.

Robertas Antužis

1997-12-31

SK ,,JES“

5,03,8

15

 

1000 m moterys (1996 - 1981 m. g.)

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Gimimo data

Sporto klubas

Laikas

Taškai

1.

Inga Rimkuvienė

1986-01-16

Endriejavo seniūnija

4,19,0

20

 

1500 m vyrai (1996 - 1981 m. g.)

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Gimimo data

Sporto klubas

Laikas

Taškai

1.

Irmantas Antužis

1996-05-04

SK ,,JES“

5,59,0

20

 

1000 m moterys (1980 - 1969 m. g.)

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Gimimo data

Sporto klubas

Laikas

Taškai

1.

Linara Gruzdienė

     1975

SK ,,RITMAS“

3,35,0

20

 

500 m moterys (1968 m. g. ir vyresnės)

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Gimimo data

Sporto klubas

Laikas

Taškai

1.

Birutė Ruigienė

1960-07-12

SK ,,JES“

2,24,0

20

 

1000 m. vyrai (1968 m. g. ir vyresni)

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Gimimo data

Sporto klubas

Laikas

Taškai

1.

Antanas Šimkus

1961-03-20

Veiviržėnų seniūnija

4,03,0

20

2.

Bronislovas Norvilas

1946-01-02

SK ,,RITMAS“

4,09,0

17

 

Varžybų ir apdovanojimų akimirkos – Sporto centro nuotraukose:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 122 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,