Mano GargždaiKlaipėdos valstybinė kolegija kviečia į papildomą priėmimo etapą

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pexels nuotr. Asociatyvi Pexels nuotr.

Rugpjūčio 6–8 dienomis vyksta papildomas priėmimo etapas į norimą aukštąją mokyklą. Dar turite progą koreguoti savo pageidavimus www.lamabpo.lt sistemoje.

 

Klaipėdos valstybinė kolegija kviečia nepraleisti progos studijuoti uostamiestyje. Kolegija siūlo keturių studijų krypčių programas: socialinių mokslų, technologijos, fizinių ir biomedicinos.

Kiekvienas pasirinkimas gali būti puikus ateities sprendimas. Socialinių mokslų srityje dar gali rinktis iš sporto ir kultūros renginių vadybos, socialinio darbo, verslo vadybos, finansų, sveikatingumo paslaugų vadybos studijų programų, ikimokyklinės ir priešmokyklinės pedagogikos.

Siekiantys inžinerinio išsilavinimo technologinių mokslų srityje rinkitės iš informatikos inžinerijos, mechanikos inžinerijos, elektros ir automatikos inžinerijos.

Biomedicinos ir fizinių mokslų srityse daugiausia nemokamų vietų liko informatikos ir dietetikos studijų programose. Turite šansą studijuoti Klaipėdos valstybinėje kolegijoje ir įgyti puikias profesijas, kurios leis įsitvirtinti darbo rinkoje.

Daugiau informacijos rasite www.kvk.lt bei.

 

Papildomas etapas

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 467 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,