Mano GargždaiKlaipėdoje – visą pasaulį pakerėjęs Maskvos miuzikholas

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Grandiozinis spalvingas šou, kuriame dalyvauja virš 40-ies aukščiausios klasės šokėjų Grandiozinis spalvingas šou, kuriame dalyvauja virš 40-ies aukščiausios klasės šokėjų

„Žėrintis reviu“ – tai šou sužavėjęs viso pasaulio šalių publiką. Europa, JAV, Lotynų Amerika, ir pagaliau, Lietuva.

Grandiozinis spalvingas šou, kuriame dalyvauja virš 40-ies aukščiausios klasės šokėjų. Šou, kurio kostiumuose žėri daugiau nei 2500 Swarovski kristalų. Šou, kuris daugiau nei šimtą kartų surengė anšlaginius pasirodymus pasaulio šokių sostinėje Buenos Aires, pirmą kartą žėrės Vilniaus ir Klaipėdos arenose!

„Žėrintis reviu“ – tai nuostabus šokio šou, apdainuojantis moters kūno grožį ir tobulumą, pasakojantis apie pasaulio šalių šokio tradicijas ir atveriantis naujus horizontus kiekvienam, kurio siela trokšta grožio” – taip savo naujausią programą apibūdina Maskvos miuzikholo meno vadovas Platon Ravinskij.

Šis šou išties unikalus - per 2 valandas žiūrovai pasiners į įvairiausių pasaulio šalių atmosferą: juos sužavės spalvų ir ugningo temperamento Rio de Žaneiro karnavalas, žiūrovai įkvėps ir kvapnaus tabako dūmą bei pajus šilko suknelių šiugždesį Paryžiaus kabare, įsijaus į visaapimančią tikro argentinietiško Buenos Aires gatvės tango aistrą ir pagaliau, maloniai įsijautę į tikro aristokratiško vakaro atmosferą, grįš namo..

Sceniniai šou kostiumai, be abejonės verti tikro “meno šedevro” titulo. Juos kūrė žymūs Italijos meistrai. Kiekvienas kostiumas – tai tarsi meno kūrinys, sukurtas iš aukščiausios klasės audinio. Kiekviena kostiumo detalė tiesiog prikausto žiūrovo žvilgsnį. Plunksnos, reti brangakmeniai, rankų darbo siuviniai, aplikacijos ir šimtai Swarovski kristalų žvilga scenoje. Kiekviename sceniniame apdare žvilga virš dviejų tūkstančių penkių šimtų kristalų, o bendras kostiumų svoris sudaro net tris tonas !

Spektaklį kūrė geriausi choreografai, o spektaklio scenografiją, šviesos žaismą – dešimtys žiūrovų akims nematomų profesionalų. Miuzikholo artistai, o jų scenoje virš 40-ies,- kuria šou, išlaikydami pirmapradį šokio džiaugsmą, sujungdami rodos nesujungiamus dalykus - autentiką ir liaudies šokio koloritą su bohemiškų salių ir aristokratiškų teatrų, skirtų “tik išrinktiesiems”, spindesiu.

“Žėrinčiame reviu” dalyvauja ne vien šokėjai, jame išvysime ir daugelį įvairiausių žanrų artistų. Spektaklyje dalyvauja cirko artistai, akrobatai ir… Siurprizų bus daug !

Padovanokite sau ir artimiesiems tikrą šventę, pajuskite palaimą ir malonų estetinį pasitenkinimą. Nepraleiskite progos prisiliesti prie bohemos gyvenimo ir pasijusti pasaulio sostinių elitinių vakarėlių dalimi puikioje, geriausių šiandienos atlikėjų draugijoje.

Renginys vyks gruodžio 9 d. (pirmadienį) 19 val. ,,Švyturio" arenoje.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 324 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,