Mano GargždaiGyventojai girdės sirenų gaudesį

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr. Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr.

    Spalio 19 d. 11.52 val. Lietuvoje vyks Perspėjimo sistemos patikrinimas. Šalies gyventojai girdės sirenų gausmą ir gaus trumpuosius perspėjimo pranešimus tiesiogiai į savo mobiliuosius telefonus apie šios sistemos patikrinimą. Atkreipiame dėmesį, kad šie pranešimai bus perduodami tik į tuos telefonus, kuriuose yra įjungta korinio transliavimo funkcija.

 

    Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento tinklalapyje adresu . ir Klaipėdos rajono savivaldybės tinklalapyje. Jeigu perspėjimo pranešimo savo mobiliajame telefone negavote, nors ir jį aktyvavote, prašome rašyti elektroniniu paštu .
    Patikrinimo metu sirenos kauks 3 minutes. Nustojus joms kaukti, 11.55 val. per Lietuvos radijo ir televizijos programas arba regionines ir vietines radijo programas gyventojams bus skelbiama informacija ir rekomendacijos.
    Trumpųjų perspėjimo pranešimų perdavimas prasidės kartu su sirenų jungimo pradžia, t. y. 11.52 val., ir tęsis iki 12.03 val. Pranešimai bus kartojami kas 1 minutę.
    Primename, kad išgirdus sirenas, gyventojams rekomenduojama įsijungti radiją ar televiziją ir išklausyti skelbiamą informaciją. Paprastai sirenos įjungiamos du kartus per metus, kai atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas.
    Siekdami įsitikinti, kad šalies gyventojai yra teisingai įsijungę korinio transliavimo funkciją trumpiesiems perspėjimo pranešimams gauti, informuojame, kad kiekvieną mėnesio pirmąją darbo dieną 10 val. bus atliekamas trumpųjų perspėjimo pranešimų sistemos patikrinimas. Patikrinimo metu pranešimai perduodami kas vieną minutę. Jeigu telefonas nustatytas teisingai, gyventojas gaus tik vieną pranešimą.
    Gresiant ar susidarius ekstremaliajai situacijai šalyje, gyventojai perspėjami įjungus sirenas ar pranešimais į mobiliuosius telefonus.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 129 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,