Moksleiviai išsiaiškino, kas keliaus į futbolo zonines varžybas

(2 balsai)
Antradienį ir trečiadienį Gargžduose vyko Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio varžybos (fkbanga.lt fotografija) Antradienį ir trečiadienį Gargžduose vyko Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio varžybos (fkbanga.lt fotografija)

Antradienį ir trečiadienį Gargžduose vyko Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio varžybos, kuriose jėgas išmėgino Gargždų ir Priekulės bendrojo ugdymo mokyklų moksleiviai.

Šiais metais teisę rungtyniauti šiose varžybose turi 1999 metais gimusios mergaitės bei 2000 metais gimę berniukai.

„Minijos“ progimnazijos berniukai tik pirmajame kėlinyje sulaukė rimtesnio „Kranto“ komandos pasipriešinimo, o antrajame, padidinę apsukas, šventė pergalę 4:1. Dvikovoje su svečiais iš Priekulės minijiečiai šventė triuškinančią pergalę 11:0. Rungtynėse dėl antros vietos „Kranto“ komanda lengvai 7:0 įveikė priekuliškius.

Atkaklesnės kovos vyko tarp mergaičių. Pirmose rungtynėse tarp favoritėmis laikytų „Minijos“ progimnazijos ir Priekulės „Ievos Simonaitytės“ gimnazijos merginų pirmos įvartį įmušė viešnios, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje gargždiškės rezultatą išlygino. Antrose rungtynėse „Kranto“ pagrindinės mokyklos komanda užtikrintai įveikė priekuliškes - 2:1. Paskutinėse rungtynėse tarp dviejų Gargždų komandų sprendėsi patekimo į zonines varžybas likimas. Pirmajame kėlinyje įvartį įmušusios „Minijos“ mergaitės įgyjo pranašumą, tačiau jo išlaikyti nesugebėjo – antrajame kėlinyje „Kranto“ komanda surengė greitą kontrataką ir rezultatą išlygino. Pelnytas taškas leido „Kranto“ pagrindinės mokyklos mergaitėms keliauti į zonines varžybas, kurios vyks gruodžio pradžioje Klaipėdoje.