Mano Gargždai



Geriausių rajono sportininkų, trenerių, komandų rinkimuose triumfavo sunkiaatlečiai (fotogalerija)

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Geriausių 2016 metų Klaipėdos rajono sportininkų dešimtukas. S.Ulvikienės nuotr. Geriausių 2016 metų Klaipėdos rajono sportininkų dešimtukas. S.Ulvikienės nuotr.

Gruodžio 22-osios vakarą Klaipėdos rajono sporto centras pakvietė sporto bendruomenę ir sportui neabejingus žmones į tradicinį geriausių trenerių, komandų, sportininkų apdovanojimų vakarą. Renginyje taip pat dėkota rėmėjams, prie sporto populiarinimo ir garsinimo rajone prisidedantiems asmenims.

 

Vakarą nuspalvino įspūdingi ir kvapą gniaužiantys Visagino sporto klubo „Akrobatas“ pasirodymai, taip pat karatė sporto klubo „Okinava“ numeris.

Sporto centro direktorius Vaidas Liutikas apžvelgė, kokie buvo 2016-ieji Klaipėdos rajono sporto bendruomenei. Jis pasidžiaugė, kad sėkmingai vyksta mažų miestelių lygos varžybos, buvo suorganizuotos aukščiausio lygio dviračių varžybos „Gargždų miesto plento taurė 2016“, taip pat tinklinio varžybos, bendruomenės gali džiaugtis naujai įrengtomis universaliomis sporto aikštelėmis, „pradėjo judėti“ daugiafunkcio sporto centro projektas.

Sveikinimo žodžius tarė ir apdovanojimus įteikti padėjo valdžios atstovai: meras Vaclovas Dačkauskas, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, vicemerė Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Banevičius, Gargždų seniūnas Saulius Bakšinskis.

 

Geriausių trenerių trejetas:

1 vieta – Edvardas Šauklys – sunkiosios atletikos treneris, Danutės Saudargaitės ir Mindaugo Jurkšo treneris.

2 vieta – Pavel Kozlov – Gargždų „Banga“ moterų futbolo komandos treneris, kuris su komanda Lietuvos moterų A lygos futbolo čempionate iškovojo 3-iąją vietą.

3 vieta – Tomas Tamošauskas – „Gargždų pramogos-Ąžuolas“ futbolo komandos treneris, kuris šiemet LFF II lygos vakarų zonos futbolo čempionate komandai padėjo iškovoti 3-ąją vietą.

 

Geriausiomis komandomis pripažintos:

1 vieta – „Samsonas“ – moterų sunkiosios atletikos komanda, 2016 metų Lietuvos sunkiosios atletikos čempionės.     

2 vieta – Gargždų „Banga“ – moterų futbolo komanda, 2016 metų LFF moterų aukščiausios lygos futbolo čempionate užimta 3-ioji vieta.

3 vieta – „Gargždų SC“ – vyrų tinklinio komanda, 2016–2017 metų  Lietuvos  vyrų tinklinio  čempionate užimta 6-oji vieta, 2016 metų Lietuvos tinklinio federacijos Didžiosios taurės 3-iosios vietos laimėtojai.       

 

Geriausių sportininkų dešimtukas:

1 vieta – Danutė Saudargaitė – sunkiaatletė, 2016 m. Lietuvos sunkiosios atletikos čempionato svorio kategorijoje virš 75 kg nugalėtoja, Lietuvos sunkios atletikos moterų rinktinės narė.

2 vieta – Mindaugas Jurkša – lengvaatletis, 2016 m. Pasaulio kurčiųjų čempionato rutulio stūmimo rungties 3-ios vietos ir disko metimo rungties 6-ios vietos laimėtojas.

3 vieta – Šarūnas Banevičius – lengvaatletis, 2016 m. Lietuvos lengvosios atletikos čempionato rutulio stūmimo rungties nugalėtojas.

4 vieta – Inga Rimkuvienė – rankų lenkikė, 2016 m. Lietuvos nacionalinio rankų lenkimo čempionato 1-ios ir 3-ios vietų laimėtoja, 2016 m. Europos XXVI-ajame čempionato 4-ios ir 5-ios vietos bei 2016 m. pasaulio čempionato – 11-ios ir 13-ios vietų laimėtoja.

5 vieta – Paulina Narbutaitė – futbolininkė, Gargždų „Banga“ moterų futbolo komandos žaidėja, 2016 m. LFF moterų aukščiausios lygos futbolo čempionato 3-ios vietos laimėtoja.

6 vieta – Deividas Žukauskas – tinklininkas, 2015–2016 m. Lietuvos vyrų tinklinio čempionato 6-ios vietos laimėtojas.

7 vieta – Aurelijus Staponka – futbolininkas, Gargždų „Banga“ vyrų futbolo komandos žaidėjas, 2016 m. LFF I futbolo lygoje iškovota 6-oji vieta.

8 vieta – Auksė Gecevičiūtė – stalo tenisininkė, 2016 m. Lietuvos čempione stalo teniso komandinėse varžybose, Lietuvos vicečempionė Lietuvos stalo teniso čempionato dvejetų varžybose.

9 vieta – Karolis Urbaitis – futbolininkas, Gargždų „Banga“ vyrų futbolo komandos žaidėjas, 2016 m.  LFF I futbolo lygoje iškovota 6-oji vieta.

10 vieta – Martynas Baranauskas – žvejys, 2016 m. Lietuvos sportinės žūklės vicečempionas.

Renginyje už glaudų bendradarbiavimą ir paramą propaguojant sportą Klaipėdos rajone apdovanoti: UAB „Mars Lietuva“, UAB „Gargždų pramogos“, UAB „Hidrostatyba“, UAB „Litimbera“, Klaipėdos rajono laikraštis „Banga“, Klaipėdos rajono naujienų portalas „Mano Gargždai“, UAB „Transkela“, UAB „Voltas“, UAB „Veloma“, UAB „Žaliamatis“, UAB „Gargždų geležinkeliai“, Klaipėdos rajono laikraštis „Gargždų kraštas“, UAB „Gerduva“, UAB „Vakarų verslo projektai“ ir gydytojas–traumatologas Mindaugas Grikšas.

Už sporto populiarinimą ir Klaipėdos rajono garsinimą apdovanoti: Genadij Samsonik, Rimvydas Lukošius, Raimundas Averkinas, Remigijus Žukauskas, Algirdas Petravičius, Sigitas Bulovas, Aida Vilimienė, Gargždų seniūnijos šachmatų komanda, Sigitas Mikutis, Petras Puidokas, Leonidas Ivanovas, Žilvinas Motiejūnas, Kęstutis Skiezgilas, Rolandas Bernotas, Loreta Kuprienė, Laimonas Tučas, Eugenijus Kundrotas, Jonas Blagnys, Vilma Baltuonienė ir Darius Kazlauskas.

Padėką Sporto centro direktoriui V. Liutikui už sporto rėmimą ir pagalbą įteikė Sendvario seniūnijos seniūnė Loreta Kuprienė.

 

Renginio akimirkos – Simos Ulvikienės nuotraukose:

Susiję įrašai (pagal žymę)

1 komentaras

  • Man labai paliko ispudis Danutes pasirodyme, gaila jo nemaciau, bet manau ispudi tikrai turejo palikti tas jos suolis i virsu su stangos sleikute, turejo but labai grakstu ir elegantiska.

    Pranešti Ponas danutis Pirmadienis, 2017 sausio 16 00:10 Komentaro nuoroda

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 569 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,