Mano GargždaiJakuose aptartos ambulatorijos problemos

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Loretos Kuprienės nuotr. Loretos Kuprienės nuotr.

Sausio 10 d. 9 val. Jakuose vyko diskusija dėl Jakų ambulatorijos problemų.

 

Į šį susitikimą atvyko Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Dromantas, vicemerė Violeta Riaukienė, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, Sveikatos skyriaus vedėja Laima Kaveckienė, Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centro vyr. gydytojas Petras Serapinas, Jakų seniūnaitis Kestas Dvarionas bei aktyvūs vietos gyventojai.

Pagrindinė problema, kad Jakų ambulatorijoje šeimos gydytojas atvyksta tik 2 kartus per savaitę kelioms valandoms, dėl kitų paslaugų nesant gydytojui tenka važiuoti į Gargždus – tai prie miesto gyvenantiems žmonėms yra nepatogu.

Kita problema, kad mažai teikiamų medicinos paslaugų, norima jas išplėsti, nes pastato II a. nėra išnaudojamas.

Susitikimo metu nutarta abipusei ieškoti šeimos gydytojo, kuris galėtų bent tris dienas per savaitę dirbti ambulatorijoje arba ieškoti galimybių dėl privačių paslaugų teikimo. Taip pat kaip alternatyva svarstyti galimybę dėl apsilankymo Klaipėdos miesto poliklinikose, kol nėra šeimos gydytojo Jakų ambulatorijoje.

Visomis pastangomis sieksime išlaikyti Jakų ambulatoriją, stengsimės ieškoti gydytojų, kurie užtikrintų paslaugą pagal gyventojų poreikius, juk gyventojų vis daugėja ir yra daugiau kaip 2000 (įskaitant aplinkines gyvenvietes).

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 447 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,