Gargždų krepšininkai pusfinalio serijoje patyrė antrą pralaimėjimą

Andriaus Pelekausko nuotr. Andriaus Pelekausko nuotr.

Vakar Gargžduose vyko trečiosios Natural Pharmaceutical-RKL pusfinalio varžybos, kuriose susitiko  „Gargždų SC“ ir Kauno rajono „Omega“ komandos. Po nervingos ir atkaklios kovos rezultatu  82:75 (23:18; 26:22; 13:23; 20:12) pergalę iškovojo svečiai.

Dar pirmoje rungtynių pusėje Kauno rajono krepšininkai buvo susikrovę solidžią 18 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos grįžę gargždiškiai surengė spurtą ir grąžino intrigą. Iki pat paskutinės lemiamo ketvirčio minutės virė atkakli kova, o pirmaujanti komanda pasikeitė 10 kartų. Visgi mačo pabaigą kaip iš natų sužaidę ir spurtą 10:0 surengę kauniečiai išsivežė pergalę.

„Omegos“ gretose rezultatyviausias buvo Remigijus Sugintas, surinkęs 24 taškus. Robertas Bitinas pelnė 17. Gargždų komandoje daugiausiai taškų pelnė Vaidotas Pečiukas – 24. Mantas Tomaševičius pridėjo 18.

Tai buvo antras kartas, kai „Omega“ palaužia Gargždus jų pačių tvirtovėje. Prieš tai kauniečiai šventė pergalę 88:69, tačiau neatsilaikė namuose 67:74.

Serijoje iki 3 pergalių rezultatu 2:1 pirmauja „Omega“. Ketvirtosios pusfinalio rungtynės vyks šeštadienį Kaune. Po jų paaiškės, ar „Gargždų SC“ krepšininkai baigs kovą dėl aukščiausių vietų ar iškovos pergalę ir žais penktąsias serijos varžybas. Jos būtų numatytos antradienį Gargžduose.