„Banga“ Vilniuje pasiekė pergalę

fkbanga.lt nuotr. fkbanga.lt nuotr.

Sekmadienį Vilniuje „Banga“ LFF I lygos antrose varžybose 1:0 nugalėjo „Žalgirio B“ komandą.

„Banga“ sunkiai pradėjo dvikovą, bet vėliau įsibėgėjo. Visgi pirmieji realią galimybę pasižymėti turėjo šeimininkai, surengę pavojingą kontrataką. Vėliau jau savo progų turėjo, bet neišnaudojo gargždiškiai.

Įpusėjus antrajam kėliniui turėtą iniciatyvą pavyko paversti įvarčiu. 64 minutę po K. Urbaičio perdavimo D. Lukošius išbėgo vienas prieš vartininką ir permetė kamuolį į vartus. Besibaigiant pagrindiniam rungtynių laikui galimybę padvigubinti persvarą turėjo K. Urbaitis, tačiau smūgiavo tiesiai į „Žalgirio B“ vartų sargą, o antruoju bandymu pasiuntė kamuolį greta vartų.

Jaunieji žalgiriečiai bandė surengti „Bangos“ vartų šturmą, tačiau gargždiškiai ramiai atrėmė visus šeimininkų bandymus.

Kitas rungtynes „Banga“ žais balandžio 14 dieną 19 valandą Gargždų miesto stadione su Vilniaus „Vyčiu“.

Iš protokolo. Žalgiris B (Vilnius) – Banga (Gargždai) 0:1 (0:0).

LFF stadionas, 110 žiūrovų. Teisėjas: J. Butkus (Ukmergė).

Įvarčiai: 64 min. D. Lukošius (Banga).

Įspėjimai: 19 min. J. Lasickas, 49 min. L. Vaičiūnas, 52 min. A. Lukša (Žalgiris B); 30 min. D. Padaigis, 62 min. K. Gnedojus, 71 min. K. Urbaitis (Banga).

„Bangos“ sudėtis: T. Norbutas, D. Padaigis, E. Bračkus, M. Bitinas, Sig. Urbys, Sim. Urbys (77' P. Lotužys), K. Gnedojus, A. Butkus, K. Urbaitis (90+1' B. Šatkus), , M. Kura, D. Lukošius (85' A. Bačanskis). Atsargoje liko: K. Smilingis, I. Jurgutis, Š. Skulskis, J. Skuodas.