„Bangos“ futbolininkai iškovojo solidžią pergalę

Jurgitos Riekašienės/fk.banga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fk.banga.lt nuotr.

Ketvirtadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ 5:0 nugalėjo „Utenį B“.

„Banga“ iššvaistė ne vieną puikią progą, kol 30 minutę pagaliau pavyko pasiųsti kamuolį į svečių vartus. Po tolimo G. Žukausko smūgio vartininkas atmušė kamuolį prieš save, o pirmasis prie jo suskubo Š. Skulskis – 1:0. Kur kas lengviau varžovų gynybą laužyti gargždiškiams sekėsi antrajame kėlinyje. Varžovų vartininką pavyko nuginkluoti keturis kartus, o dar antrą tiek šimtaprocentinių progų „Banga“ neišnaudojo.

48 minutę varžovai savo baudos aikštelės prieigose nugriovė tik antrajame kėlinyje pasirodžiusį D. Lukošių. Sim. Urbys stipriu ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 2:0. 77 minutę po puikaus Š. Skulskio perdavimo Sim. Urbys išbėgo vienas prieš varžovų vartininką ir užtikrintai pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą – 3:0. 86 minutę uteniškiai suklydo atgal atmetinėdami kamuolį ir D. Lukošius išbėgęs vienas prieš vieną įveikė vartininką – 4:0. Paskutinį tašką šiose rungtynėse padėjo Sig. Urbys, kuris jau per teisėjo pridėtą laiką ramiai įvarčiu pavertė brolio Sim. Urbio perdavimą – 5:0.

Šiose rungtynėse galimybę debiutuoti pagrindinės komandos sudėtyje gavo ir 2002 metais gimęs gynėjas Natanas Žebrauskas.

Kitas rungtynes „Banga“ žais liepos 9 dieną, sekmadienį, 16 valandą Trakuose su „Trakais B“.

Iš protokolo. „Banga“ (Gargždai) – „Utenis B“ (Utena) 5:0 (1:0).

Gargždų miesto stadionas, 400 žiūrovų. Teisėjas – L. Gedvila (Šilutė).

Įvarčiai: 30 min. Š. Skulskis, 48 min. ir 77 min. Sim. Urbys, 86 min. D. Lukošius, 90+2 min. Sig. Urbys („Banga“).

Įspėjimai: NN („Utenis B“).

„Bangos“ sudėtis: T. Norbutas, D. Padaigis,  M. Bitinas, K. Gnedojus (81' N. Žebrauskas), M. Gudauskas, P. Lotužys, A. Butkus (85' J. Skuodas), K. Urbaitis (46' D. Lukošius), G. Žukauskas (70' G. Samosonik), Sim. Urbys, Š. Skulskis (78' Sig. Urbys). Atsargoje liko: K. Smilingis, E. Anulis.