„Gargždų pramogos-SC“ futbolininkai – tarp lygos lyderių

„Gargždų pramogos-SC“. Komandos nuotr. „Gargždų pramogos-SC“. Komandos nuotr.

„Gargždų pramogos-SC“ futbolininkai, įpusėjus Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos kovoms, turnyrinėje lentelėje užima pirmąją vietą.

Gargždiškiai per aštuonerias žaistas rungtynes pasiekė šešias pergales, kartą sužaidė lygiosiomis ir kartą teko patirti pralaimėjimo kartėlį. Taškus komanda prarado dvikovoje Šiauliuose su FA „Šiauliai“ (1:2) ir namie su Mažeikių „Atmosferos“ (1:1) komandomis. Apmaudu, tačiau abejose dvikovose įvarčiai buvo praleisti paskutinėmis rungtynių minutėmis.

Pirmenybes komanda pradėjo sunkia pergale (1:0) prieš Naujosios Akmenės futbolininkus, trečiajame ture futbolininkai pasiekė triuškinančią pergalę (8:0) prieš Kretingos „Miniją“. Klaipėdoje, puikiai sužaidę pirmąjį kėlinį (2:0), įveikė „Atlantas B“ jaunimą. Nesunkiai gargždiškiai nugalėjo ir Plungės „Babrungo“ ekipą (4:0). Dramatiškiausios pirmosios sezono pusės rungtynės vyko Šiauliuose su vietos „Juventa 99“ komanda. Po pirmojo kėlinio (4:0) pirmavę gargždiškiai antrajame kėlinyje vos per 17 minučių praleido tris įvarčius, tačiau nepasidavė, o rungtynių pabaigoje pergalę (5:3) įtvirtino S. Vyšniauskas.

Paskutinių pirmojo rato rungtynių „Gargždų pramogos-SC“ vyko žaisti į Biržus su pirmenybėse be pralaimėjimo žengiančia „Širvėnos“ komanda. Svarbioje dvikovoje gargždiškiai puikiai pradėjo rungtynes ir per pirmąjį kėlinį tris kartus nuginklavo šeimininkus. Iš karto po pertraukos pelnytas ir ketvirtas įvartis, kėliniui įpusėjus rezultatas buvo 5:0. Visgi rungtynėms baigiantis šeimininkai dviem įvarčiais rezultatą sušvelnino.

Rezultatyviausiai komandoje rungtyniauja Robertas Malakauskas – 8 įvarčiai, Aurelijus Staponka – 6, Dangis Gailiušis – 5.

Tarp devynių ekipų pirmoje sezono pusėje „Gargždų Pramogos-SC“ ir Biržų „Širvėnos“ ekipos surinkusios po 19 taškų pirmauja pirmenybėse. Treti su 14 taškų žengia FA „Šiauliai“.

Antroji sezono pusė prasidės rugpjūčio 11–13 dienomis, o LFF II lygos Vakarų zonos nugalėtojai paaiškės spalio 7 d. II lyga – trečiasis pagal pajėgumą Lietuvos vyrų klubinio futbolo divizionas. Pirmenybės vykdomos dviejuose divizionuose – Pietų ir Vakarų.