„Banga“ pasiekė revanšą

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Penktadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ 2:0 nugalėjo Klaipėdos „Koralą“ ir atsirevanšavo už pirmajame rate patirtą pralaimėjimą.

„Bangai“ dvikova prasidėjo ne itin maloniu praradimu – jau 9 minutę dėl traumos teko keisti pastaruoju metu puikiai žaidusį G. Žukauską. Tiesa, varžovams gyvenimas nuo to nepalengvėjo, nes į aikštę žengęs Š. Skulskis iškart atsidūrė įvykių sūkuryje. 13 minutę pats jaunasis „Bangos“ puolėjas galva smūgiavo greta vartų, o 20 minutę aštriu perdavimu vieną prieš varžovų vartininką pasiuntė R. Krušnauską. Tik antroje sezono pusėje komandą papildęs puolėjas savo galimybę išnaudojo ir pelnė jau devintąjį savo įvartį – 1:0. Dar kartą Š. Skulskis aktyviai dalyvavo rezultatyvioje atakoje pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje – M. Gudauskui iš užribio įmetus kamuolį, galva jį permetė dar toliau, kur K. Gnedojus, krisdamas per save, padvigubino „Bangos“ persvarą – 2:0.

Varžovų bandymai antrajame kėlinyje keisti rungtynių eigą tik atvėrė didžiules erdves „Bangos“ kontratakoms. Deja, daugybė progų liko neišnaudota – 56 min. Sim. Urbys, išbėgęs prieš vartininką, smūgiavo greta vartų, 57 minutę „Koralo“ vartininkas E. Grudys paskutinę akimirką atrėmė K. Urbaičio smūgį, 64 min. varžovų vartų sargo nepavyko įveikti R. Krušnauskui, 75 ir 81 minutėmis toks pats likimas ištiko Sig. Urbį.

Svečiai bene rimčiausią galimybę pasižymėti turėjo jau per teisėjo pridėtą laiką, tačiau T. Norbutas pavojingą smūgį atrėmė.

Kitas rungtynes „Banga“ žais jau antradienį, rugsėjo 26 dieną, 19 valandą Kaune su „Stumbru B“.

Iš protokolo. Banga (Gargždai) – Koralas (Klaipėda) 2:0 (2:0).

Gargždų miesto stadionas, 800 žiūrovų. Teisėjas – V. Kalzauskas.

Įvarčiai: 20 min. R. Krušnauskas, 45+1 min. K. Gnedojus (Banga).

Įspėjimai: 41 min. Sim. Urbys, 60 min. Š. Skulskis (Banga), 75 min. A. Capas (Koralas).

„Bangos“ sudėtis: T. Norbutas, D. Padaigis, E. Bračkus, K. Gnedojus, M. Gudauskas, D. Lukošius (74' Sig. Urbys), A. Butkus, G. Žukauskas (9' Š. Skulskis), K. Urbaitis (79' J. Skuodas), Sim. Urbys (90' P. Lotužys), R. Krušnauskas. Atsargoje liko: K. Smilingis, A. Bačanskis, M. Petrikas.