Lengvosios atletikos pirmenybėse – sėkmingi rajono vaikų startai

L. Gruzdienės nuotr. L. Gruzdienės nuotr.

Rugsėjo 22 dieną Gargždų miesto stadione vyko atviros Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos vaikų pirmenybės. Varžybose dalyvavo lengvaatlečių komandos iš Klaipėdos, Švėkšnos, Šilalės, Šilutės, Telšių ir Telšių rajono, Plungės, Palangos, Skuodo, Vilkyčių.

Puikius rezultatus pasiekė Gargždų sporto mokyklos auklėtinės, kurias treniruoja trenerė L. Gruzdienė. D. Gruzdytė tapo čempione šuolio į aukštį rungtyje (145 cm). K. Staponaitė užėmė antrą vietą 60 m bėgime (8.64 s) ir trečią vietą šuolio į tolį varžybose (4.49 cm). Kamuoliuko metimo varžybose trenerio A. Pleskio auklėtinė R. Ramašauskaitė iškovojo pirmą vietą (37.95 cm), antra liko A. Stankutė (28.90 cm), trenerė L. Gruzdienė.

Varžybų prizininkės. L. Gruzdienės nuotr.