„Žiemio“ buriuotojai dalyvavo „Rudens vėjo“ regatoje

Varžybų akimirka. Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokyklos „Žiemys“ nuotr. Varžybų akimirka. Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokyklos „Žiemys“ nuotr.

Rugsėjo 29–spalio 1 dienomis Kauno mariose vyko viena didžiausių sezono regatų Lietuvoje – „Rudens vėjas“. Joje dalyvavo buriuotojai ne tik iš Lietuvos, bet ir Estijos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos. Beveik 200 buriuotojų varžėsi dėl aukščiausių vietų, o lietuviams tai buvo ir atrankinės varžybos į šalies rinktinę.

Puikiai pasirodė Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokyklos „Žiemys“ trenerio Mariaus Nagdasovo auklėtiniai, buriuojantys „Optimist“ jachtų klasėje. Vilius Vasiulis grupėje „Optimist U11“ iškovojo 4-ąją vietą (tarp Lietuvos sportininkų – 1-ąją), Jonas Macevičius (Klaipėdos raj.) „Optimist U15“ grupėje užėmė 15-ąją vietą, užsitikrindamas 3-ąją vietą Lietuvos rinktinėje.

„Optimist U15“ grupėje 1-ąją vietą iškovojo Morozov Saveliy iš Minsko, 2-ąją vietą – Mikhailets Ignatiy (Minskas), 3-ąją vietą – Dubra Karlis (Latvija).

„Optimist U11“ grupėje 1-oji vieta atiteko Mikhailets Felicia (Baltarusija), 2-oji – Jakabs Čodaris (Jūrmala), 3-ioji vieta – Vasiliy Liaushinsky (Baltarusija).

Trenerio Algio Patašiaus auklėtiniams tai buvo tik antros varžybos „Laser 4,7“ klasėje. Gana sėkmingai pasirodė Nojus Bestauskas (Klaipėdos raj.) užėmęs 13-ąją vietą, Patrikas Tamašauskas – 16-ąją vietą, Paulius Petrošius – 22-ąją vietą, Benas Klioštoraitis – 26-ąją vietą.

„Laser 4,7“ jachtų klasėje regatos nugalėtoju tapo Vėjas Strelčiūnas (Kaunas), 2-ąją vietą iškovojo Ivan Mishenski (Baltarusija), 3-ioji vieta atiteko Vakariui Paulavičiui (Kaunas).

Jau šį šeštadienį, spalio 7 d., Drevernos prieplaukoje, Klaipėdos krašto buriavimo mokykla „Žiemys“ surengs paskutines šiais metais, sezono uždarymo varžybas „YAMAHA“ taurei laimėti.

Varžybų akimirkos – Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokyklos „Žiemys“ nuotraukose: