„Bangos“ merginos pasiekė pergalę

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Sekmadienį užtikrintai rungtyniavusios „Bangos“ merginos itin lengvai susidorojo su artimiausiomis persekiotojomis iš Šiaulių.

Rungtynių pradžioje viešnios iš Šiaulių dar bandė ieškoti laimės prie „Bangos“ vartų, tačiau kėlinio viduryje per dvi minutes praleidusios du M. Grikšaitės ir L. Gedminaitės įvarčius visas pajėgas nukreipė savo vartų saugumui. Antrojo kėlinio pradžioje iš R. Tarasevičiūtės perdavimo sulaukusi V. Žatkina gražiu smūgiu pelnė trečiąjį komandos įvartį, o dar po trijų minučių aikštės viduryje lengvai varžoves įveikusi M. Grikšaitė išvedė L. Gedminaitę vieną prieš vartininkę ir rezultatas tapo 4:0. Į 57 minutę pelnytą A. Klevečkaitės paguodos įvartį „Bangos“ merginos atsakė dviem tiksliais M. Grikšaitės smūgiais.

Kitas rungtynes „Bangos“ merginos žais spalio 15 dieną 11.30 valandą Gargžduose prieš Šiaulių „Gintra-Universitetas“ komandą.

Iš protokolo. Gargždų „Banga“ – Šiaulių SG-FA 6:1 (2:0)

Gargždų miesto stadionas, 40 žiūrovų. Teisėjas – O. Pliuškys.

Įvarčiai: 18, 78 ir 90 min. M. Grikšaitė, 20 ir 51 min. L. Gedminaitė, 48 min. V. Žatkina („Banga“); 57 min. A. Klevečkaitė (SG-FA).

„Bangos“ sudėtis: V. Jurgaitytė, D. Švarcaitė, K. Žiliūtė, R. Tarasevičiūtė (70' A. Bondarenko), L. Ubartaitė, V. Žatkina (63' A. Gedminaitė), K. Pranulytė, M. Grikšaitė, P. Narbutaitė, L. Gedminaitė.