„Gargždų pramogos-SC“ – vėl turnyrinės lentelės viršuje

„Gargždų pramogos-SC“. Komandos nuotr. „Gargždų pramogos-SC“. Komandos nuotr.

Šeštadienį Lietuvos „Betsafe-Futsal A lygos“ čempionate sužaistos aštuntojo turo varžybos. Jose vėl netrūko kvapą gniaužiančių akistatų ir skirtingų pirmaujančių komandų pasirodymų.

7-ajame ture „Vyčiui“ namuose pralaimėjęs „Gargždų pramogos-SC“ klubas (21 tšk., 1 vieta) šį kartą atsigriebė ir tai padarė įspūdingu keliu „Baltijos“ (12 tšk., 6 vieta) tvirtovėje.

Akistata tarp šių komandų buvo kaip niekad intensyvi. Po pirmojo kėlinio Aurelijaus Vekeroto auklėtiniai pirmavo 3:2 ir po pertraukos greitai pelnė dar vieną įvartį. Visgi tai nesutrikdė svečių, kurie padarė įspūdingą sugrįžimą į rungtynes. Per penkias minutes pelnyti Evaldo Garbausko, Valdo Pocevičiaus ir Andriaus Jotko įvarčiai suteikė persvarą gargždiškiams. Vėliau V. Pocevičius pridėjo dar du įvarčius, kurie padėjo įtvirtinti „Pramogos-SC“ pergalę ir vėl sugrįžti į lyderių poziciją. Dabar jie „Vytį“ lenkia dviem taškais.

Titulą ginantis Kauno „Vytis“ (19 tšk., 2 vieta) namuose lygiosiomis sužaidė su vienais autsaiderių – Jonavos „Vikingais“ (5 tšk., 9 vieta). Lygiųjų nepakako, kad „Vytis“ išlaikytų praeitame ture laikinai įgytą pirmąją poziciją.

Panevėžio „Baltija“ – Gargždų „Pramogos-SC“ 5:7 (3:2)

Įvarčiai: 3 min. A. Bagočius (1:0), 6 min. A. Bagočius (2:0), 11 min. A. Marcinkevičius (2:1), 13 min. A. Staponka (2:2), 20 min. A. Šteinas (3:2), 23 min. D. Paulauskas (4:2), 24 min. E. Garbauskas (4:3), 28 min. V. Pocevičius (4:4), 29 min. A. Jotko (4:5), 35 min. V. Pocevičius (4:6), 36 min. A. Bagočius (5:6), 40 min. V. Pocevičius (5:7).