Spausdinti šį puslapį

„Gargždų pramogos SC“ iškovojo didžiausią sezono pergalę

(1 balsas)
„Gargždų pramogos SC“. Komandos nuotr. „Gargždų pramogos SC“. Komandos nuotr.

Savaitgalį Lietuvos „Betsafe-Futsal A lygos“ čempionate sužaistas 12-asis turas. Jame didžiausią sezono pergalę pasiekė absoliutūs turnyro lyderiai – „Gargždų pramogos SC“, kurie 12:1 nušlavė paskutinėje vietoje žengiančius „Vievio žiedo“ futbolininkus.

Gargždiškiai jau nuo rungtynių pradžios įrodinėjo pranašumą ir buvo produktyvūs savo atakose, o pirmajame kėlinyje trys Karolio Urbaičio ir po vieną tikslų Valdo Pocevičiaus bei Andriaus Jotko smūgį leido šeimininkams pirmauti 5:0.

Po pertraukos Andžejus Baranovskis sugebėjo sušvelninti atsilikimą, bet vėliau „Gargždų pramogos SC“ atsakė net septyniais įvarčiais, tarp kurių buvo ir du naudingiausio pirmo rato žaidėjo V. Pocevičiaus smūgiai. Tai leido Mindaugo Jonelio auklėtiniams švęsti solidžią bei didžiausiu skirtumu pasiektą pergalę sezone bei išlaikyti penkių taškų pranašumą prieš antroje vietoje žengiantį Kauno „Vytį“. „Vievio žiedas“ toliau lieka be taškų.