„Gargždų pramogos SC“ patyrė skaudų pralaimėjimą

Asociatyvi „Gargždų pramogos SC“ nuotr. Asociatyvi „Gargždų pramogos SC“ nuotr.

„Betsafe-Fusal“ A lygos čempionatas beveik pasiekė finišo tiesiąją. Priešpaskutiniame turnyro ture pasikeitė lyderių pozicijos ir favoritais tapti nugalėtojais tapo Kauno „Vytis“.

Kauniečiai prieš šį turą nuo pirmaujančios „Gargždų pramogos SC“ komandos atsiliko dviem taškais ir laukė oponentų nesėkmės.

Čempionų titulą ginantys Mindaugo Grigalevičiaus auklėtiniai svečiuose susitiko su Jonavos „Vikingų“ klubu. Per pirmąsias 12 minučių aikštėje vyko rezultatyvi ir įtempta kova – įmušti net šeši įvarčiai, o prieš pertrauką „Vytis“ pirmavo 4:2.

Visgi po pertraukos dominuojantis svečių puolimas neleido lygos naujokams prisivyti „Vyčio“, kuriems ši pergalė buvo dvigubai saldesnė dėl rezultato iš Gargždų.

Žemaitijoje „Pramogos SC“ priėmė Panevėžio „Baltijos“ klubą, tačiau vertėsi be dviejų lyderių – Karolio Urbaičio ir Valdo Pocevičiuas. Pirmajame kėlinyje lygos lyderiams pavyko laikytis sėkmingai ir jie netgi buvo išsiveržę į priekį po dviejų praleistų įvarčių.

Visgi po pertraukos A lygoje patirties sukaupę „Baltijos“ veteranai smogė galingai ir nesulaukė atsako – rungtynės baigėsi svečių pergale 9:3. Tai buvo tik trečiasis gargždiškių pralaimėjimas, bet jis gali tapti lemiamu, nes jie nuo „Vyčio“ atsilieka tašku.

„Pramogos SC“ paskutiniajame ture susitiks Vilniaus „Turbotransfers“ ekipa išvykoje, tuo tarpu „Vytis“ namuose surems ginklus su Klaipėdos „Koralu“, kuris yra labai arti bronzos medalių. Klaipėdiečiai, lenkiantys „Baltiją“ dviem taškais, šeštadienį namuose 8:2 sutriuškino Vilniaus dailės akademijos (VDA) klubą.

„Pramogos SC“ – „Baltija“ 3:9 (3:3)

Įvarčiai: 5 min. A. Šteinas (0:1), 8 min. G. Zaborskis (0:2), 13 min. T. Tamošauskas (1:2), 15 min. A. Staponka (2:2), 18 min. A. Jotko (3:2), 21 min. A. Šteinas (3:3), 23 min. M. Butėnas (3:4), 24 min. A. Šteinas (3:5), 25 min G. Zaborskis (3:6), 29 min. M. Butėnas (3:7), 33 min. G. Zaborskis (3:8), 35 min. E. Stankevičius (3:9).