Pajėgiausiems rajono tenisininkams atiteko „Mano Gargždai“ taurės (fotogalerija)

(2 balsai)
Nugalėtojai. Simos Ulvikienės nuotr. Nugalėtojai. Simos Ulvikienės nuotr.

Balandžio 21 d. paaiškėjo Klaipėdos rajono teniso pirmenybių „Mano Gargždai“ taurei laimėti nugalėtojai.

Lapkričio mėnesį startavusiose pirmenybėse dalyvavo 16 tenisininkų, kurie po 8 varžėsi dvejose grupėse. 1–4 vietas grupėse laimėję tenisininkai įgijo teisę kovoti dėl didžiosios taurės, 5–6 užėmę sportininkai toliau varžėsi dėl mažosios taurės.

Mažąją taurę iškovojo Tomas Ročys, 6:5; 6:0 įveikęs Darių Meškį, o trečia vieta kovoje dėl šios taurės atiteko Algiui Gintarui.

Didžiąją taurę laimėjo Evaldas Judeikis, kuris finale rezultatu 6:4; 6:3 nugalėjo Arūną Srėbalių. Trečiąją vietą iškovojo Saulius Brigevičius 6:2; 6:1 nugalėjęs Šarūną Dužiną.

Naujienų portalo „Mano Gargždai“ įsteigtas taures nugalėtojams įteikė Sporto centro direktorius Vaidas Liutikas.