Jaunučių sporto žaidynėse meistriškumą demonstravo ir Gargždų sunkiaatlečiai

Sunkiaatlečiai su treneriu E. Šaukliu. Sporto mokyklos nuotr. Sunkiaatlečiai su treneriu E. Šaukliu. Sporto mokyklos nuotr.

Klaipėdoje vyko Atviros apskrities sunkiosios atletikos jaunučių sporto žaidynės. Šiose varžybose dalyvavo 2003–2006 m gimę sportininkai iš Klaipėdos, Kretingos, Šilutės ir Gargždų.

Puikiai pasirodė Gargždų sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Dianos Mačiūtės ir Edvardo Šauklio. Čempionais tapo Nojus Brazdeikis (svorio kategorijoje iki 42 kg) ir Erlandas Eglynas (svorio kategorijoje iki 76 kg). Antrąsias vietas iškovojo Ignas Mažeika (svorio kategorijoje iki 34 kg) ir Julius Juknys (svorio kategorijoje daugiau nei 76 kg). Trečiąsias vietas laimėjo Nojus Stonys (svorio kategorijoje iki 42 kg) ir Kasparas Strakšys (svorio kategorijoje iki 66 kg).

Puikius rezultatus pasiekusių berniukų dabar laukia Lietuvos jaunučių finalinės varžybos, kurios vyks gegužės 18–19 dienomis Klaipėdoje.

Sunkiaatlečiai nenustoja treniruotis, sujungia net kelias sporto šakas – karatė, lengvosios atletikos metimo, trumpųjų nuotolių bėgimo rungtis, krepšinį. Sportininkai turėdami gerą bendrą fizinį pasiruošimą, varžybose gali dalyvauti keliose sporto šakose.

Treneris E. Šauklys atlieka bendrą fizinį pasiruošimą su štangos elementais, o tai davė puikių rezultatų sunkiosios atletikos varžybose, kur dalyvauja ir krepšininkai, karatistai bei lengvaatlečiai.

„Tobulėjimui ribų nėra“, – sako treneris E. Šauklys.