„Hidrostatybos“ tinklininkai triumfavo rajono pirmenybėse

Nugalėtojai. Sporto centro nuotr. Nugalėtojai. Sporto centro nuotr.

Penktadienį finišavo Klaipėdos rajono tinklinio lygos pirmenybės. Spalio mėnesį prasidėjusiame ir gegužės mėnesį pasibaigusiame čempionate dalyvavo 7 komandos, kurios žaidė 2 ratų sistema.

Pirmą vietą reguliariajame sezone užėmusi „Hidrostatybos“ komanda tiesiogiai pateko į pusfinalį, o likusioms šešioms komandoms teko žaisti atkrintamąsias varžybas, kurios vyko iki 1 pergalės.

Pirmajame atkrintamųjų varžybų etape Gargždų „Geležinkelis“ 3:0 nugalėjo „VT Klaipėda“, „Reimora“ 3:0 įveikė „Mėgėjus“, o „Klaipėdos baldai“ 3:0 parklupdė „Peivelę“.

Antrą vietą reguliariame sezone užėmę „Gargždų „Geležinkelio“ tinklininkai pusfinalyje be vargo 3:0 įveikė „Reimorą“, o „Hidrostatyba“ 3:1 patiesė „Klaipėdos baldai“ ekipą.

Varžybose dėl III vietos susitiko „Reimora“ ir „Klaipėdos baldai“ komandos. Susitikime, kuriame intrigos buvo nedaug, „Reimoros“ tinklininkai užtikrintai 3:0 įveikė „Klaipėdos Baldai“ ekipą ir pasidabino bronzos medaliais.

Finale susitiko pastarųjų metų aršiausi varžovai, praeitų metų finalo dalyviai – „Hidrostatyba“ ir Gargždų „Geležinkelis“. Varžybose, vertose finalo vardo, čempionui išaiškinti prireikė visų 5 setų. Nors rungtynių pradžioje sąlygas aikštėje diktavo „Geležinkelio“ tinklininkai, vėliau iniciatyvą perėmė „Hidrostatyba“. Setų rezultatui esant 2:2 buvo žaidžiamas lemiamas 5-asis setas, kuriame geriau sekėsi „Hidrostatyba“ komandai.

Lemiamą varžybų atkarpą laimėję 15:10 ir bendru rezultatu 3:2 (20:25; 25:22; 25:14; 19:25; 15:10) po dviejų metų pertraukos čempionais tapo „Hidrostatybos“ tinklininkai.

Nugalėtojų komandos garbę gynė: Laurynas Gečas, Vilius Rubavičius, Kleopas Krakys, Ridas Egertas, Saulius Abromavičius, Sergej Smyslov, Ričardas Antanauskas ir Arvydas Tamošauskis.

Pasibaigus varžyboms ir nurimus aistroms komandos nugalėtojos ir prizininkės buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais, o geriausi komandų žaidėjai – suvenyrais. Čempionų komandoje geriausiu žaidėju pripažintas Vilius Rubavičius, Gargždų „Geležinkelio“ – Andrius Tiškus, „Reimoros“ – Kazys Mačiulskis, o Klaipėdos „Baldai“ – Edgaras Slušnys.