„Banga“ pasiekė pirmąją pergalę išvykoje

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Sekmadienį Vilniuje „Banga“ po atkaklios kovos 3:2 įveikė Vilniaus „Vytį“. Į Vilnių „Banga“ nuvyko nukraujavusi – dėl traumų ir ligų iš rikiuotės iškrito E. Bračkus, R. Krušnauskas ir E. Anulis. Tiesa, sugrįžo po traumų atsigaunantys M. Gudauskas ir D. Padaigis.

„Banga“ aktyviai pradėjo dvikovą ir jau pačioje pradžioje turėjo keletą galimybių išsiveržti į priekį. Arčiausiai tikslo buvo A. Bačanskis, iššokęs prieš vartininką, tačiau nesugebėjęs jo įveikti. Vėliau iniciatyvą perėmė aikštės šeimininkai. Tačiau jų smūgiai galva po aukštų perdavimų nesukėlė didesnių problemų I. Driomovui.

Įpusėjus kėliniui D. Zubauskas puikiu perdavimu baudos aikštelėje surado A. Bačanskį, kuris suklaidino vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartus. Dar po kelių minučių V. Pocevičius galingu šūviu į vartų devyniukę padvigubino „Bangos“ persvarą.

Vėliau gargždiškiai neišnaudojo dar kelių galimybių, o po klaidos gynyboje vilniečiui G. Paulauskui pavyko skirtumą sušvelninti.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjusi „Banga“ 50 minutę įgijo kiekybinį pranašumą. G. Samsonik pasiuntė D. Zubauską prieš vartininką, tačiau vilniečių gynėjas K. Gusočenko dar iki baudos aikštelės ribos neleistinai sustabdė „Bangos“ puolėją ir išvydo prieš save raudoną kortelę. A. Skurdelio baudos smūgiu pasiųstą kamuolį atrėmė vartininkas.

Deja, prabėgus dešimčiai minučių vilnietis E. Lotužys mūsų gynėjų apsuptyje priėmė kamuolį baudos aikštelėje ir tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Rungtynių pabaigoje gargždiškiai užgulė šeimininkų vartus, tačiau vis stigo tikslumo – gerų progų neišnaudojo A. Bačanskis ir V. Pocevičius. Visgi fortūna šįkart buvo „Bangos“ pusėje. Paskutinę kėlinio minutę P. Lotužys pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur A. Skurdelis tiksliu smūgiu galva trečią kartą nuginklavo šeimininkų vartininką.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargždų miesto stadione gegužės 18 dieną, penktadienį, 18.30 val. su pirmenybių lyderiais – Alytaus „Dainava“.

Iš protokolo. „Vytis“ (Vilnius) – „Banga“ (Gargždai) 2:3 (1:2).

LFF stadionas, 130 žiūrovų. Teisėjas – J. Paškovskij.

Įvarčiai: 37 min. G. Paulauskas, 60 min. E. Lotužys (Vytis); 24 min. A. Bačanskis, 30 min. V. Pocevičius, 90 min. A. Skurdelis („Banga“).

Įspėjimai: 40 min. M. Kardokas, 85 min. N. Misiuk, 89 min. P. Oiaran („Vytis“); 42 min. V. Pocevičius, 90+2 min. I. Driomovas („Banga“).

Pašalinimas: 50 min. K. Gusočenko („Vytis“).

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas, V. Antužis, K. Gnedojus, N. Žebrauskas (59′ D. Padaigis), M. Gudauskas, A. Bačanskis, V. Pocevičius, G. Samsonik (79′ M. Petrikas), K. Urbaitis, A. Skurdelis, D. Zubauskas (67′ P. Lotužys). Atsargoje liko: K. Smilingis, J. Skuodas.