Į zonines varžybas - doviliškės ir judrėniškiai

(2 balsai)
Dovilų merginos iškovojo I-ąją vietą ir dalyvaus stalo teniso zoninėse varžybose. S.Gulbino nuotr. Dovilų merginos iškovojo I-ąją vietą ir dalyvaus stalo teniso zoninėse varžybose. S.Gulbino nuotr.

Judrėnuose šiandien įvyko moksleivių olimpinio festivalio Klaipėdos rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų stalo teniso varžybos.

Jose dalyvavo 3 merginų bei 6 vaikinų komandos.

Dovilų merginos Evelina Petrauskaitė, Laura Mockutė, Justina Naujokaitė, vadovaujamos mokytojo Arūno Šimkevičiaus, įveikė savo varžoves ir iškovojo teisę dalyvauti šį savaitgalį Kvėdarnoje vyksiančiose stalo teniso zonos varžybose.

Tarp vaikinų vėl geriausi buvo šeimininkai – Judrėnų I-oji ir Judrėnų II-oji komandos. Nugalėję varžovus iš Agluonėnų, Dovilų, Veiviržėnų bei Pašlūžmio, judrėniškiai tarpusavyje susikovė finale. Pajėgesnė buvo Judrėnų I-oji komanda, kurią atstovavo Mantas Judeikis, Rokas Rapalavičius ir Aivaras Poška. Abi komandas paruošė kūno kultūros mokytojas Andrius Černeckis.