„Banga“ prasiskynė kelią į LFF taurės aštuntfinalį

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Sekmadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ 2:1 įveikė „Pramogas SC“ ir pateko į trečiąjį LFF taurės etapą.

Nors „Banga“ sėkmingai pradėjo dvikovą su „Pramogomis SC“, tačiau pergalei prireikė nemažai pastangų. Jau 9 minutę po V. Pocevičiaus perdavimo E. Anulis iš baudos aikštelės pasiuntė kamuolį į vartus. Deja, 22 minutę po A. Butkaus baudos smūgio I. Driomovas nesėkmingai atmušė kamuolį prieš save ir kilusia sumaištimi pasinaudojo V. Norvilas, iš kelių metrų nukreipęs kamuolį į „Bangos“ vartus.

Antrajame kėlinyje „Bangos“ futbolininkai įsigudrindavo nepataikyti į vartus, kai jau atrodydavo, jog kamuoliui nebėra kur dingti. Visus vargus 86 minutę užbaigė A. Skurdelis, įspūdingu smūgiu į viršutinį vartų kampą antrą kartą nuginklavęs varžovų vartininką.

Pergalė „Bangai“ atvėrė kelią į Taurės aštuntfinalį.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargždų miesto stadione penktadienį, birželio 1 dieną, 18.30 val. su „Trakais B“.

Iš protokolo. „Pramogos SC“ (Gargždai) – „Banga“ (Gargždai) 1:2 (1:1).

Gargždų miesto stadionas, 370 žiūrovų. Teisėjas – D. Rumšas.

Įvartis: 22 min. V. Norvilas („Pramogos SC“); 9 min. E. Anulis, 86 min. A. Skurdelis („Banga“).

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas, V. Antužis, D. Padaigis, E. Bračkus, M. Gudauskas, E. Anulis (46′ K. Urbaitis), V. Pocevičius, A. Skurdelis, G. Samsonik (70′ R. Krušnauskas), A. Bačanskis (88′ P. Lotužys), D. Zubauskas (84′ M. Petrikas). Atsargoje liko: K. Smilingis, J. Skuodas, N. Žebrauskas.