LFF I lygos pirmąjį ratą „Banga“ baigė pergale

Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Šeštadienį Kaune „Banga“ sėkmingai baigė I lygos pirmąjį ratą – 4:0 įveiktas „Stumbras B“.

Dvikovą aktyviau pradėjusi „Banga“ po kelių nepavykusių bandymų nubausti varžovus, 15 minutę pagaliau rezultatyviai užbaigė ataką. Po perdavimo iš kairiojo krašto R. Krušnauskas atsidūrė vienas prieš vartininką ir nesunkiai nukreipė kamuolį į vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje „Banga“ keliais aštriais perdavimais iš aikštės gilumos iš esmės nulėmė dvikovos baigtį. 58 minutę po K. Urbaičio perdavimo G. Samsonik iš dešiniojo krašto smūgiavo tiksliai. Dar po poros minučių po A. Bačanskio perdavimo E. Anulis, suklaidinęs du gynėjus, dar kartą įveikė kauniečių vartininką T. Raudonikį. Negana to, 66 minutę E. Anulis puikiu perdavimu išvedė D. Zubauską prieš „Stumbro B“ vartininką, kuris už baudos aikštelės ribų prasižengė prieš „Bangos“ puolėją ir buvo pašalintas iš aikštės.

76 minutę po G. Samsonik perdavimo D. Zubauskas išbėgo prieš po keitimo aikštėje pasirodžiusį antrąjį kauniečių vartininką G. Kvedarą, jį suklaidino ir ramiai pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargžduose birželio 30 dieną, šeštadienį, 13 valandą su „Pakruoju“. Tai bus LFF Taurės aštuntfinalio rungtynės.

Iš protokolo. „Stumbras B“ (Kaunas) – „Banga“ (Gargždai) 0:4 (0:1).

NFA aikštės, 50 žiūrovų. Teisėjas – O. Abramavičius.

Įvarčiai: 15 min. R. Krušnauskas, 58 min. G. Samsonik, 60 min. E. Anulis, 76 min. D. Zubauskas („Banga“).

Įspėjimai: 50 min. G. Klevinskas, 59 min. M. Bissi Da Silva („Stumbras B“).

Pašalinimas: 67 min. T. Raudonikis („Stumbras B“).

„Bangos“ sudėtis: K. Smilingis, D. Padaigis, K. Gnedojus E. Bračkus, V. Antužis (80′ J. Skuodas), P. Lotužys (46′ E. Anulis), V. Pocevičius, G. Samsonik, K. Urbaitis (78′ M. Petrikas), A. Skurdelis (28′ A. Bačanskis), R. Krušnauskas (46′ D. Zubauskas). Atsargoje liko: I. Driomovas, N. Žebrauskas.