Trakuose „Banga“ šventė pergalę

Komandos nuotr. Komandos nuotr.

Penktadienį Trakuose „Banga“ po atkaklios kovos 2:1 įveikė „Trakus B“.

Pirmajame kėlinyje nei viena komanda nesukūrė ypatingai pavojingų epizodų. „Banga“ grasino varžovams tolimais smūgiais, tačiau vartininkas visus gargždiškių bandymus atrėmė. Tuo tarpu „Bangos“ vartininkas I. Driomovas beveik neturėjo darbo.

Panašus vaizdas aikštėje buvo ir prasidėjus antrajam kėliniui, kol pagaliau gargždiškiai privertė varžovus suklysti. 67 minutę D. Zubauskas laimėjo dvikovą netoli šeimininkų vartų ir perdavė kamuolį E. Anuliui, kuris tiksliu smūgiu nuginklavo „Trakų B“ vartų sargą.

Tiesa, „Banga“ pirmavo tik kelias minutes. 74 minutę E. Stočkūnas fantastišku tolimu smūgiu išlygino rezultatą.

Laimei, gargždiškiai nenuleido rankų ir baigiantis rungtynių laikui antrą kartą įveikė trakiškių gynybą. Pakėlus kampinį D. Zubauskas galva numetė kamuolį K. Gnedojui, kuris dar kartą privertė „Trakų B“ vartininką traukti kamuolį iš tinklo.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargždų miesto stadione trečiadienį, spalio 3 dieną, 18:30 su „Žalgiriu B“.

Iš protokolo. „Trakai B“ (Trakai) – „Banga“ (Gargždai) 1:2 (0:0).

Trakų stadionas, 50 žiūrovai. Teisėjas – D. Ramanauskas.

Įvarčiai: 67 min. E. Anulis, 87 min. K. Gnedojus („Banga“); 74 min. E. Stočkūnas („Trakai B“).

Įspėjimai: 36 min. A. Valukonis („Trakai B“).

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas, V. Antužis, K. Gnedojus, E. Bračkus, M. Gudauskas, E. Anulis (68′ M. Radžiukynas), V. Pocevičius, N. Urba, K. Urbaitis, P. Lotužys, D. Zubauskas (90+2′ P. Srėbalius). Atsargoje liko: E. Norvilas, M. Gelžinis, M. Ilginis, A. Šveistrys.